REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)

Ponad 1,8 mld litrów mleka skupiła Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w 2018 roku od swoich dostawców – to rekordowy wynik w historii spółdzielni. Mlekpol utrzymuję pozycję lidera skupu mleka na polskim rynku.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Edmund Borawski, prezes SM Mlekpol

Edmund Borawski, prezes SM Mlekpol (materiały prasowe)

- Spodziewaliśmy się nowego rekordu. To kolejny znakomity wynik po ubiegłym roku, kiedy skupiliśmy 1,77 mld litrów mleka. To przede wszystkim zasługa naszych dostawców, którzy inwestują i rozwijają swoje gospodarstwa - mówi Kazimierz Czernewski, dyrektor Wydziału Skupu SM Mlekpol.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku Spółdzielnia  przekroczyła rekordową ilość 1,8 mld litrów mleka skupionego i przerobionego w ciągu 12 miesięcy. Ten wynik Mlekpol osiągnął, pozyskując mleko wyłącznie z własnej bazy skupowej, od 9,5 tysiąca członków spółdzielni.

Mlekpol inwestuje w swój rozwój technologiczny, a obserwowane przez nas  zaangażowanie dostawców, powiększanie gospodarstw i ich konsolidacja, pozwalają nam zakładać, że już w najbliższej przyszłości Mlekpol przekroczy granicę 2 miliardów litrów skupionego mleka.  – dodaje Kazimierz Czernewski.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony