REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-16 kwietnia 2020)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl/Piotr Szewc Photography)

Strona 2 z 7
REKLAMA

Ogólnopolskie tytuły – „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne” – zajmują wiodącą pozycję w swoich segmentach, a konferencje m.in.: „Retail & FMCG Congress”, „Forum Branży Kosmetycznej”, „Kongres Mięsny”, „Kongres Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks” czy „Kongres Alkohole i Napoje” są źródłem wiedzy oraz miejscem nawiązywania i podtrzymywania cennych relacji biznesowych. Profesjonaliści cenią Wydawnictwo Gospodarcze za wiarygodność, rzetelność oraz wysoki poziom merytoryczny czasopism i konferencji.

Wydawnictwo Gospodarcze jest ponadto organizatorem badań rynkowych wskazujących detalistom i konsumentom najlepsze nowości rynku spożywczego i kosmetycznego. Wśród tego typu projektów znajdują się: Perły Rynku FMCG, „Perły Rynku Kosmetycznego”, Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów oraz Ulubiona Marka Polaków.

Wydawnictwo Gospodarcze jest także właścicielem portali branżowych wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. W serwisach działających w formule B2B można znaleźć bogatą kolekcję treści o zróżnicowanym charakterze – od informacji typowo newsowych, poprzez analizy i raporty aż po teksty poradnikowo‑edukacyjne – których wspólnym mianownikiem jest wspomaganie rozwoju biznesu. W gronie czytelników serwisów internetowych są osoby związane bezpośrednio z branżą handlową na każdym jej szczeblu, ale również producenci i przetwórcy żywności, kosmetyków, chemii gospodarczej, dostawcy usług dla firm, analitycy rynkowi, ekonomiści i inni eksperci.

Realizator badania

Instytut GfK jest zaufanym źródłem rzetelnych informacji o rynku i konsumentach. Umożliwia podejmowanie trafnych decyzji. Łączy pasję badawczą 13 000 ekspertów. Ma ponad 80 lat doświadczeń w analizowaniu i interpretowaniu danych. Dostarcza analiz, zarówno na poziomie globalnym, jak i rynków lokalnych, w ponad 100 krajach. Dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań łączących technologię i naukę zmienia „big data” w „smart data”, zwiększając przewagę konkurencyjną swoich klientów i jednocześnie wzbogacając doświadczenia i decyzje konsumentów.

LAUREACI BADANIA NAJLEPSZY PRODUKT 2020 – WYBÓR KONSUMENTÓW®

SOKI I NEKTARY
Złoto: Soki 100% Fortuna, Fortuna
Srebro: Soki 100% Zimnotłoczone Hortex, Hortex
Brąz: Nektary Fortuna 300 ml, Fortuna

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony