REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Chorten w Jastrzębiu-Zdroju

Chorten w Jastrzębiu-Zdroju

W sobotę nastąpi otwarcie nowego sklepu Chorten w Jastrzębiu-Zdroju. W ciągu pół roku ekspansji w województwie śląskim do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączyło już 35 placówek z tego regionu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Przy ul. Opolskiej 1 w Jastrzębiu-Zdroju mieści się nowa placówka partnerska z logo Grupy Chorten. Sklep ma ponad 300 m kw. powierzchni, w tym blisko 150 m kw. sali sprzedaży. W stałej ofercie będą tu produkty ogólnospożywcze, owoce i warzywa z regularnych dostaw, napoje, mrożonki, piwa i mocniejsze alkohole, szeroka oferta świeżego porcjowanego mięsa i wędlin, a także chemia gospodarcza i kosmetyki. Klienci obsługiwani będą przy 2 stanowiskach kasowych. 

- Wcześniej mieliśmy mniejszy sklep spożywczy, a teraz postanowiliśmy się rozwinąć i otworzyć coś nowego. Mieliśmy sporo propozycji współpracy, ale ostatecznie wybraliśmy wejście do Grupy Chorten i liczymy, że będziemy zadowoleni z tego wsparcia - mówi Maria Czyż, właścicielka sklepu w Jastrzębiu-Zdroju.
Za rozwój z ramienia Grupy Chorten w województwie śląskim odpowiadają Małgorzata Stec i Dominika Klimczyk-Dyga, które obecnie koordynują współpracę z ponad 30 sklepami partnerskimi.

-  Widzimy w tym regionie spory potencjał. Jest tu dużo dobrych polskich sklepów, które dzięki nam i efektowi skali wytwarzanemu wspólnie z innymi detalistami, mogą znacząco poprawić swoje warunki handlowe i zaoferować lepsze ceny klientom. To w chwili obecnej najbardziej dynamicznie rozwijający się obszar, jeśli chodzi o naszą ekspansję, natomiast w tym roku planujemy jeszcze rozwinięcie struktur na województwo opolskie, wielkopolskie i zachodnio-pomorskie - podkreśla Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Grupa Chorten to inicjatywa kupiecka stworzona przez samych właścicieli sklepów, z która obecnie skupia blisko 2000 placówek handlowych niezależnych detalistów w 15 województwach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony