REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

ZMIANY PERSONALNE

 

6 lutego 2020, 15:43

Tomasz Malec, wiceprezes Viking Malt

Tomasz Malec, wiceprezes Viking Malt

Tomasz Malec, dotychczasowy wiceprezes ds. produkcji w Carlsberg Polska dołączył na początku lutego br. do grupy zarządzającej Viking Malt  - fińskiej spółki słodowniczej z siedzibą w Lahti. Objął stanowisko wiceprezesa ds. łańcucha dostaw. 

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

W ramach nowych obowiązków w Viking Malt Group Tomasz Malec będzie odpowiadał za zarządzanie łańcuchem dostaw całej grupy, a zwłaszcza procesy związane z optymalizacją produkcji oraz podnoszenie jakości obsługi klientów.

Przez ostatnie 18 lat Tomasz Malec był związany z Carlsberg Polska, gdzie rozpoczął pracę w 2002 roku na stanowisku Menedżera ds. Inwestycji. Od 2006 roku pełnił funkcję Dyrektora Browaru Kasztelan w Sierpcu, a w 2008 roku objął zarządzanie Browarem Okocim w Brzesku. 

Nowy wiceprezes Viking Malt Group swoją karierę zawodową rozpoczynał w branży aluminiowej; pracował na stanowisku menedżera wydziału technicznego w Hucie Aluminium Konin, piastował także funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora firmy Nowoczesne Produkty Aluminiowe oraz Wiceprezesa Rady Nadzorczej Zakładów Metalurgicznych Skawina. Zdobywał doświadczenie także w firmach: Elkomtech, Danfoss i Computerland SA.

Tomasz Malec z wykształcenia jest inżynierem elektronikiem , absolwentem Politechniki Łódzkiej oraz studiów podyplomowych w Centrum Badań i Studiów Francuskich na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończył także prestiżową Carlsberg Production Academy w Kopenhadze. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony