REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)
Liście tytoniu

Liście tytoniu (Pixabay.com)

Tytoniowy koncern Philip Morris ocenia, że do 2025 roku papierosy tradycyjne będzie palić tylko 30 proc. jego klientów na świecie. Koncern wprowadza kolejną generację urządzeń do podgrzewania tytoniu.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Firma Philip Morris International (PMI) szacuje, że już 8 mln palaczy na świecie przerzuciło się na tradycyjnych papierosów na wyroby z podgrzewanym tytoniem – powiedział „Pulsowi Biznesu” Adam Suchenek odpowiadający za komunikację w polskim oddziale PMI.

Obecnie tradycyjne papierosy koncernu pali 145 mln osób. Philip Morris chce, aby ich liczba spadła do 2025 roku do 90 mln osób i oczekuje, że część palaczy całkowicie rzuci palenie. Firma liczy również na to, że 40 mln osób będzie używać wyrobów innowacyjnych.

Nie do końca wiadomo, jakie skutki zdrowotne niesie za sobą używanie podgrzanego tytoniu. Koncerny zapewniają, że szkodliwość alternatywnych papierosów jest mniejsza, ale to one sponsorują przeprowadzane w tym zakresie badania.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ceti 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  Pierwszy raz skuteczny pomysł na zastąpienie papierosów. Każdy palący wie że tytoń to tytoń i nie zastąpią go gumy czy e-płyny

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony