REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(materiały prasowe)

Hurtownia PHUP Gniezno złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie części aktywów firmy hurtowej Eljon z Kalisza.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

PHUP Gniezno koncentruje swoją działalność na handlu hurtowym artykułami branży FMCG. Dystrybutor działa obecnie na terenie województw: Wielkopolskiego, Kujawsko – Pomorskiego, Lubuskiego, Łódzkiego i  Zachodniopomorskiego. 

Bazę prowadzonej działalności hurtowni z Gniezna stanowi 5 Centrów Dystrybucji o łącznej powierzchni magazynowej około 25 tys. mkw. W dyspozycji firmy znajduje się flota ponad 200 samochodów dostawczych, co pozwala na obsługę ponad 5 500 klientów miesięcznie. 

Działalność Eljon Kazimierz Jonczyk również w przeważającej części dotyczy handlu hurtowego artykułami branży FMCG.

Zgodnie z przepisami, transakcja podlega zgłoszeniu do urzędu antymonopolowego, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony