REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)

Spółka Makarony Polskie może pozyskać nowego inwestora. Firma poinformowała, że znaczący akcjonariusz prowadzi negocjacje dotyczące sprzedaży pakietu akcji Makarony Polskie SA (19,39 proc. udziału w kapitale zakładowym), na rzecz potencjalnego inwestora Raya Holding for Technology&Telecommunications S.A.E. z Egiptu.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)
Zenon Daniłowski, prezes Makaronów Polskich

Zenon Daniłowski, prezes Makaronów Polskich (materiały prasowe)

W wyniku finalizacji potencjalnej transakcji Raya Holding może stać się  znaczącym i strategicznym akcjonariuszem spółki Makarony Polskie. Jednocześnie firma została zaproszona do przystąpienia do negocjacji z inwestorem, celem ustalenia relacji oraz ustalenia współpracy w zakresie potencjalnych działań spółki na rynkach afrykańskich. Na obecnym etapie działania te nie są skonkretyzowane i nie podjęto żadnych wiążących decyzji. Spółka będzie informować o postępach rozmów w kolejnych raportach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony