REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (06-10.04.2020)
Kinga Rajda

Kinga Rajda (Anna Karczewska, PZN)

Firma ROS-SWEET i jej marka Moreso nawiązały współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim i w najbliższym sezonie będą wspierać dwie reprezentantki Polski w tej dyscyplinie sportu.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Umowa sponsorska, podpisana w siedzibie PZN w Krakowie między producentem bakalii, a reprezentantkami kraju Kingą Rajdą i Kamilą Karpiel zakłada, że ROS-SWEET w najbliższym sezonie będzie wspomagał obie zawodniczki w całym cyklu startowym. Zawodniczki   będą   promować   należącą   do   Spółki   markę Moreso.

Kamila Karpiel i Kinga Rajda to dwie czołowe reprezentantki Kadry Narodowej Kobiet w skokach narciarskich. W minionym sezonie zawodniczki zadebiutowały na Mistrzostwach Świata Seniorów w Seefeld. W ciągu najbliższych sezonów Polki będą przygotowywały się także do Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które w 2022 roku odbędą się w Pekinie.

Przedstawiciele firmy ROS-SWEET podkreślają, że współpraca z zawodniczkami to ważny krok w budowaniu filozofii marki Moreso, która chce utożsamiać się z aktywnym trybem życia oraz zdrowym odżywianiem.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w zeszłym roku współpracę sponsorską z Polskim Związkiem Narciarskim nawiązała również firma Mondelez Polska, która poprzez swoją markę Milka wspiera męską drużynę skoczków.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony