REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Organizator: Rabat Detal

Miejsce: Hotel Stok, Wisła

Data rozpoczęcia: 14.11.2019

Data zakończenia: 15.11.2019

Na zdj. sklep sieci Rabat Detal

Na zdj. sklep sieci Rabat Detal (fot. Rabat Detal)

Ostatnia tegoroczna edycja targów regionalnych Sieci Rabat Detal już za kilka dni!  Tym razem targi odbędą się w samym sercu Beskidów w Hotelu Stok w Wiśle. Patronem medialnym wydarzenia są "Wiadomości Handlowe".

Udział w targach potwierdziło już ponad 70 wystawców oraz ponad 150 franczyzobiorców z regionu południe. Nadal są potwierdzane spływające zgłoszenia. Spotkania Sieci Rabat Detal to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, zamówień, umów i poszerzenia wiedzy.

- Targi idealnie sprawdzają się jako forma kreowania wymiany handlowej. Są również istotnym elementem aktywności promocyjnej i wizerunkowej. To właśnie podczas Tragów Regionalnych pojawia się idealna okazja na zetknięcie właścicieli sklepów z kluczowymi producentami i dostawcami i nawiązania lub poszerzenia współpracy. Specjalnie przygotowane pakiety i oferty handlowe będą do dyspozycji jak co roku w katalogu targowym, którego czas obowiązywania trwa do końca listopada. Obszerny katalog dostępny jest również dla wszystkich franczyzobiorców sieci co dodatkowo zwiększa potencjał zamówieniowo-sprzedażowy - informują organizatorzy.

Dodatkowo dla gości przygotowane zostały liczne konkursy i zabawy z kodami QR z atrakcyjnymi nagrodami do wylosowania podczas targów handlowych. Targi Sieci Rabat Detal oferują wiele możliwości w zakresie realizowania celów, o czym świadczy rosnąca ilość uczestników każdego roku. Ostatnia tegoroczna edycja targów regionalnych Rabat Detal będzie ukoronowaniem organizacji spotkania się prawie 100 wystawców oraz prawie 1000 franczyzobiorców sieci Rabat.  

Sieć Rabat Detal liczy już niemal 2000 sklepów.

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony