REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Świat Prasy

Świat Prasy (materiały prasowe)

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta wpłynął wniosek dotyczący połączenia Świata Prasy i firmy Media Press. Obie spółki prowadzą na rynku saloniki „Świat Prasy”.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Formalnie spółką przejmującą będzie Świat Prasy sp. z o.o. S.K.A. To sieć handlowa powstała w 2007 roku. Obecnie posiada 240 salonów prasowych, w których oprócz gazet i magazynów oferuje także m.in wyroby tytoniowe, zabawki czy słodycze. W placówkach działają także kolektory Lotto. Jej właścicielami Grzegorz Sowa i spółka Świat Prasy sp. z o.o.

Firma Media Press powstała w 2006 roku, mieści się przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Jej właścicielem są Grzegorz Sowa oraz Fundusz Inwestycyjny Zamknięty CC44. W 2015 roku Świat Prasy nabył 100 proc. jej udziałów przejmując zarządzanie należącymi do niej 25 salonikami Mkiosk.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony