REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)
Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska

Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska (tesco Polska)

To już druga zmiana wynagrodzeń w tym roku. W marcu firma wprowadziła podwyżkę w wysokości 100 zł brutto, zaś od lipca płace pracowników sklepów ponownie wzrosną, średnio o 130 zł.

REKLAMAMAGO - belka w artykułach - luty-marzec 2019

W wyniku podwyżek minimalne wynagrodzenie dla osób z co najmniej trzymiesięcznym stażem wzrasta do 2600 zł brutto na pełny etat. Podwyżki otrzymają także pracownicy centrów dystrybucyjnych firmy.

- Od lat stale inwestujemy w płace i świadczenia dodatkowe – mówi Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska.

- Wierzymy, iż zaangażowanie i zadowolenie z pracy przekładają się bezpośrednio na sukces biznesowy firmy – dodaje.

W 400 sklepach, centrach dystrybucji i biurach sieci pracuje łącznie ok. 24 tys. osób. Pracownicy objęci są szerokim programem świadczeń pozapłacowych, w skład którego wchodzi m.in. stała 10 proc. zniżka na zakupy, świąteczne karty podarunkowe czy dofinansowanie do zajęć sportowych i pakietów medycznych.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Tomek1964 4 5 miesięcy temu

  Tesco wkrótce nie będzie potrzebowało pracowników przy takim wzroście opłat za koszty dowozu w serwisie eTesco. Ja już zrezygnowałem...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zawiedziona 3 7 miesięcy temu

  Średnio 130 zł podwyżki ? A są i tacy co dostali 40 zł więcej , to raczej daleko do tej kwoty ? Obiecanki firmie wychodzą bardzo dobrze , gorzej z realizacją .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tesco Gliwice 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Pan Martin troszkę za późno się obudził najlepsi poodchodzili w ciągu ostatnich 3 miesięcy, poza tym 130zł to i tak śmieszna kwota kiedy pracownicy masowo przechodzą do Leroy Merlin gdzie zarobki na chwilę obecną są o 500zł na rękę wyższe.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bel 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Przestańcie .......... o tych podwyżkach bo nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. 2600 brutto obstawiam że to dla 'Warszawki', a w reszcie rejonów najniższa żeby firma odkuła się od tej zawrotnej kwoty jaką płacą w stolicy. Obstawiam też że w związku z 'podwyżką' poszukają oszczędności gdzie indziej. Ciekawe co pójdzie na pierwszy ogień: fundusz świadczeń socjalnych czy też zmniejszą ilości pracowników w marketach :P

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony