REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

(fot. freestocks-photos, Pixabay.com)

Uber wprowadza do swoich pojazdów kasy fiskalne. Sprzęt dostarczy polska firma Elzab z Zabrza.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Dostawy realizowane będą na podstawie odrębnych zamówień składanych przez partnerów Ubera. Umowa zawarta została na okres 1 roku z możliwością automatycznego wydłużenia okresu trwania umowy.

- Cieszymy się z podjęcia współpracy z Uberem, niekwestionowanym globalnym liderem firm działających w obszarze nowoczesnych technologii. Mamy nadzieje, że wprowadzenie produktów fiskalnych Elzab pozwoli kierowcom korzystającym w Polsce z aplikacji Uber lepiej dostosować się do potrzeb klientów. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie Elzab w obszarze rozwiązań dla branży przewozowej przełoży się na sukces we wprowadzaniu na rynek zaawansowanych rozwiązań fiskalnych – powiedział Krzysztof Urbanowicz, prezes zarządu Elzab.

- Aplikacja Uber umożliwia swoim partnerom oferowanie bezpiecznych, wygodnych i przejrzystych cenowo przejazdów w największych polskich miastach. Z Ubera korzysta już ponad półtora miliona Polaków, a naszym celem jest oferowanie im takich rozwiązań i funkcjonalności, które będą odpowiadały ich potrzebom. Dzięki współpracy z firmą ELZAB możemy zwiększyć zadowolenie użytkowników a kierowcom korzystającym z aplikacji zaoferować nowe możliwości generowania dodatkowych przychodów – powiedział Alexei Stakh, dyrektor generalny Ubera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zakłady Urządzeń Komputerowych Elzab to polskie przedsiębiorstwo informatyczne, specjalizujące się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kas i drukarek fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów (wagi elektroniczne, szuflady kasowe, sprawdzarki cen, drukarki etykiet) służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (5)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~benek 5 ponad rok temu

  sporo osób wciąż boi się płatności kartą wiec to spoko pomysł

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 4 ponad rok temu

  coraz mniej argumentów zostaje taksówkarzom przeciwko konkurencji

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~olo 3 ponad rok temu

  i tak wolę fakturkę z ich portalu zamiast paragonu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nicj 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Dobrze, tyle było zamieszania i protestów a jednak zostają taksówkami, tylko ciekawe kiedy taksówkarze zauważą, że przegrali...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jola 1 ponad rok temu

  Okaże się czy to dobry pomysł. Mnie jak jeżdżę opti taxi to nie przeszkadza, że nie ma możliwości płacenia kierowcy. szczerze to nie noszę w portfelu dużo kasy. Jakieś drobne zaledwie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony