REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (30.03 - 05.04.2020)

(fot. materiał partnera)

Strona 2 z 2
REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)


Vitakraft po raz kolejny doceniony  

Marka Vitakraft za swoje produkty, na które składa się zgodny z naturą skład, opracowany przez specjalistów i weterynarzy, jak również czytelny design opakowań, została niejednokrotnie już doceniona, a co za tym idzie nagrodzona. – Tworząc nasze produkty, idziemy z duchem czasu, dając klientom to, czego oczekują i potrzebują. Pomagamy im dbać o zdrowie i dobre samopoczucie ich pupili. Obecnie jesteśmy już znaczącym graczem na rynku, zarówno w kanale zoologicznym, jak i nowoczesnym. Zgodnie z badaniami firmy Nielsen, nasze udziały w rynku rok rocznie wzrastają – podkreślają przedstawiciele firmy. W tym roku Vitakraft może się już pochwalić wyróżnieniem otrzymanym w najnowszej edycji badania „Perły Rynku FMCG”. Srebro zdobyły karmy mokre dla kotów POESIE DELI SAUCE. Sukces jest tym większy, ponieważ zostały one wprowadzone na rynek dopiero pod koniec 2017 roku. Srebrny medal otrzymał też nowy przysmak dla psów NOSHIES – mix mięsnych przysmaków w psich kształtach, z wysoką zawartością indyka, bogatych w witaminy. Nie zawierają glutenu ani cukru. Brązowe medale zdobyły pozycje takie jak Menu Vital 500g dla królików i przysmak dla kotów Crispy Crunch Superfood kaczka & aronia.

To wszystko pokazuje, że wszystko, co robimy w myśl naszego motta „Z miłości do zwierząt”, robimy dobrze i podążamy we właściwym kierunku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony