REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

ZMIANY PERSONALNE

 

14 października 2019, 20:52

Rada nadzorcza ZPC Otmuchów odwołała prezesa i wiceprezesa zarządu. Zostali oni jednak powołani na pięcioletnią kadencję w nowym zarządzie, o rozszerzonym składzie.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

(mat. prasowe)

Zarząd ZPC Otmuchów poinformował, że na posiedzeniu w dniu 14 października 2019 r. rada nadzorcza spółki postanowiła odwołać z tym samym dniem prezesa zarządu Bogusława Szladewskiego oraz wiceprezesa zarządu Jarosława Kredoszyńskiego. Rada Nadzorcza nie wskazała przyczyn odwołania.

Jednocześnie na tym samym posiedzeniu rada nadzorcza postanowiła, że zarząd spółki będzie się składał z trzech członków i powołała z tym samym dniem do na wspólną pięcioletnią kadencję Bogusława Szladewskiego na funkcję prezesa zarządu, a Jarosława Kredoszyńskiego oraz Marka Piątkowskiego na funkcję wiceprezesów.

Ponadto w dniu dzisiejszym rezygnację z pełnienia członka rady nadzorczej złożył Piotr Kuffel, nie podając przyczyn rezygnacji. Wobec powyższego rada powołała do swojego składu poprzez kooptację z tym samym dniem Przemysława Danowskiego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony