REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

Napoje i piwo

 

2 kwietnia 2020, 17:07

Grupa Żywiec oferuje klientom zwrot nieotwartych kegów z wyprodukowanym przez browar piwem i zwrot całości poniesionych przez nich kosztów.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

– W normalnych warunkach cały zespół sprzedaży robił wszystko, żeby barmani i kelnerzy mogli zaoferować jak najświeższe i najlepsze piwo swoim gościom. Dziś, kiedy nie mogą tego zrobić, chcemy stanąć po ich stronie i pozwolić im oddać piwo, którego nie będą mogli sprzedać z uwagi na krótki, zaledwie trzymiesięczny termin przydatności do spożycia – mówi Tadeusz Puchała, dyrektor ds. gastronomii w Grupie Żywiec.

Takie działanie znajduje pozytywny odbiór wśród właścicieli barów i restauracji.  - Jesteśmy z Grupą Żywiec od wielu lat i cieszę się, że w trudnych czasach możemy liczyć na pomoc. To dowodzi o szczerości współpracy i mocnych fundamentach – mówi Paweł Kowalewski, prezes Mex Polska.

W ciągu zaledwie kilku dni zespół sprzedaży skontaktował się z ogromną większością obsługiwanych przez Grupę barów i restauracji i zaproponował pomoc. Według szacunków wspólnie z partnerami z dystrybucji Żywiec odbierze łącznie nawet 25 tys. beczek piwa o łącznej wartości ponad 5 milionów złotych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony