18.07.2022 / 13:13
StoryEditor

KSeF w pigułce – zapisz się na webinarium

Webinarium (fot. Edison)
Już we wtorek 19 lipca o godz. 12 rozpocznie się webinarium pt. „Przejdź z nami na bezstresowe e-fakturowanie. KSeF w pigułce”. Jego organizatorami są GS1 Polska oraz Edison.

Eksperci opowiedzą m.in. o tym, czym jest Krajowy System eFaktur, jaki jest cel jego wdrożenia, w jaki sposób powinni przygotować się do tego przedsiębiorcy oraz z jakimi wyzwaniami zmierzyć.

Nie zabraknie również informacji o tym, w jaki sposób można wdrożyć i korzystać z KSeF przy pomocy systemu Edi.

W wydarzeniu weźmie udział Tomasz Kuciel, CEO, Edison, który wcześniej związany był m.in. z Orange oraz Internet Technologies Polska. Jest absolwentem ekonomii w Śląskiej Międzynarodowej Szkole Handlowej w Katowicach oraz podyplomowych studiów Foresight – zarządzanie przyszłością i planowanie strategiczne w Collegium Civitas.

Oprócz niego ekspertem biorącym udział w wydarzeniu będzie również Agata Reszkowska, doradca podatkowy firmy Edison. To absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, słuchaczka Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatków dochodowych (w tym szerokiego spektrum spraw z zakresu cen transferowych), VAT, PCC oraz podatków lokalnych.

Na wydarzenie można zarejestrować się pod tym linkiem.

21. kwiecień 2024 10:05