11.06.2024 / 10:21
StoryEditor

Ostatnia szansa na udział w Retail Trends 2024! Dostępne są ostatnie bilety i wejściówki

Ostatnia szansa na Retail Trends! Bilety do wyczerpania zapasów!
Już tylko do 14 czerwca masz szansę kupić bilet, a w przypadku handlu otrzymać darmową wejściówkę na kluczowe wydarzenie branży retail w Polsce - kongres Retail Trends 2024! To niepowtarzalna okazja, by spotkać się z liderami rynku, poznać najnowsze trendy i odkryć innowacyjne rozwiązania, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes.

Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco, a program puchnie od ciekawych debat, prelekcji i rozmów na scenie z kluczowymi osobami z krajowego handlu detalicznego i hurtowego. Podczas sesji inauguracyjnej wspólnie z menadżerami największych sieci handlowych zastanowimy się jakie strategie mają firmy handlowe na czas rosnących kosztów i niskiej inflacji, w jaki sposób będą pracowały one nad zachęceniem konsumentów do zakupów, a także w jaki sposób poprawiają modele biznesowe i szukają nowych źródeł przychodów.

W dyskusji numer dwa zastanowimy się wspólnie z wybitnymi gośćmi jak przyciągnąć i utrzymać klienta z wykorzystaniem najnowszych technologii, czy AI może w tym pomóc. Interesującym wątkiem będzie także kwestia bezpieczeństwa w coraz bardziej cyfrowej rzeczywistości.

Po zakończeniu programu na sali głównej do Twojej dyspozycji znajdzie się aż 6 sal tematycznych, poświęconych trendom strategicznym, omnichannel, technologii, łańcuchowi dostaw, e-commerce, trendom konsumenckim i zakupowym, a także zrównoważonemu rozwojowi.

Obok programu do dyspozycji gości udostępniamy również ekskluzywne, zamknięte targi najnowszych produktów FMCG i usług dla sektora handlowego. W wydarzeniu bierze udział kilkaset kluczowych osób z branży, dlatego warto zaopatrzyć się w dużą liczbę wizytówek i poszerzyć swoje kontakty. 

Dlaczego warto wziąć udział w Retail Trends?

  • Poznasz najnowsze trendy: Odkryj, co kształtuje przyszłość handlu detalicznego i jak możesz wykorzystać te trendy na swoją korzyść. Dowiesz się m.in. o:

- Bezpieczeństwie biznesu i zagrożeń dla handlu wynikających z bliskości konfliktu na Ukrainie

- Wyzwaniach i szansach dla handlu w dobie inflacji

- Nowych modelach biznesowych w retailu

- Personalizacji i sztucznej inteligencji w handlu

- Trendach zakupowych konsumentów

  • Zyskasz cenną wiedzę: Posłuchaj prelekcji ekspertów z Polski i zagranicy, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Wystąpią m.in.:

- Waldemar Skrzypczak, Generał Broni SZ RP w stanie spoczynku

- Włodzimierz Wlaźlak, Prezes Zarządu | Lidl Polska

- Paweł Surówka, CEO | Grupa Eurocash

- Paweł Stolecki, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu | Biedronka

- Michał Seńczuk, Prezes Zarządu | chorwackiej sieci Studenac

- Robert Rękas, Prezes Zarządu | Lewiatan

- Krzysztof Tokarz, Prezes Zarządu | Grupa Specjał

...i wielu innych!

  • Nawiążesz nowe kontakty: Poznaj innych przedstawicieli branży retail i nawiązaj cenne kontakty biznesowe.
  • Zyskasz inspirację: Odkryj innowacyjne rozwiązania i strategie, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes. Podczas kongresu odbędą się m.in.:

- Wystawy produktów i usług

- Debaty i fire chaty

- Prelekcje zaproszonych ekspertów.

Nie przegap tej okazji! Kup bilet już teraz!

JESTEŚ Z HANDLU? KLIKNIJ, ZAREJESTRUJ SIĘ I POPROSTU WEJDŹ NA KONGRES

Wejdź na stronę www.retailtrends.pl i zarezerwuj swoje miejsce na kongresie Retail Trends. Liczba miejsc ograniczona!

Pamiętaj! Bilety dostępne tylko do 14 czerwca!

12.06.2024 / 16:57
StoryEditor
Biedronka przeznaczyła na reklamę telewizyjną w maju ponad 60 mln zł, ale Lidl wydał dużo więcej
Kadr ze spotu Biedronki (fot. Jeronimo Martins)
Procter & Gamble, Lidl Polska, Henkel/Schwarzkopf, Kompania Piwowarska, Reckitt Benckiser, Jeronimo Martins i Loreal to firmy z branży handlowej i FMCG, które wydały najwięcej na reklamę telewizyjną w maju 2024 roku. Wydatki producentów i detalistów nie prześcignęły jeszcze największego reklamodawcy z branży farmaceutycznej, ale niewiele im brakuje.

Aflofarm, największy z reklamodawców telewizyjnych w maju 2024 roku wydał na spoty 133,2 mln zł według danych cennikowych. Z raportu Nielsen Media wynika, że zaledwie 1,7 mln mn...

04.06.2024 / 18:32
StoryEditor
Jan Śpiewak chce nocnej ciszy alkoholowej w Warszawie. Projekt uchwały przygotowany
Warszawiacy debatują nad nocną prohibicją (Shutterstock)
Jan Śpiewak zapowiedział złożenie projektu obywatelskiej uchwały o zakazie sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych w centrum Warszawy. Zwraca uwagę na awantury w dzielnicy Śródmieście, ale projekt uchwały dotyczy całej Warszawy.

„W czwartek na radzie miasta złożymy obywatelską uchwałę pod nocną ciszą alkoholową na terenie całego miasta. Zobaczcie z czym muszą się mierzyć mieszkańcy Śródmieścia. Nieustaj...

13. czerwiec 2024 13:24