24.11.2022 / 13:32
StoryEditor

Linia dyfuzorów zapachowych premium do domu – SORVELLA nagrodzona Srebrną Perłą Rynku FMCG 2022

SORVELLA (Perły Rynku 2022)
Sorvella to międzynarodowa firma z branży perfumeryjnej, która od 2017 roku odnosi coraz większe sukcesy na Polskim rynku. Głównym czynnikiem sukcesu perfumerii Sorvella jest dostarczanie unikalnych i jakościowych produktów o wysokim stężeniu olejków zapachowych , odznaczających się trwałością doskonałym stylem oraz satysfakcjonującą ceną. Najważniejszą misją firmy obecnie jest dążenie do nawiązania współpracy z sieciami handlowymi oraz drogeriami kosmetycznymi – zarówno stacjonarnymi, jak i internetowymi – pod kątem dystrybucji zapachów Sorvella.

Nagrodzona srebrną Perłą linia dyfuzorów zapachowych Sorvella do domu była starannie opracowywana w zgodne z najnowszymi trendami w aromaterapii domowej. Dyfuzory zapachowe Sorvella są  źródłem przyjemnego zapachu w dowolym pomieszczeniu oraz świetnym sposobem do stworzenia romantycznego nastroju. Linia z pięciu zapachów do domu premium wyróżnia się wśród wszystkich swoją niepowtarzalną perfumowaną kompozycją zapachową z wyjątkowych składników. Znajdą się w nich: drogocenny szafran, kolendra, cedr, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe, paczuli, piżmo i wanilia, białe kwiaty. Dzięki eleganckim flakonom w których zamieszczone są olejki, odświeżacz z patyczkami jest również świetnym elementem podkreślającym charakter wnętrza. Po dobraniu buteleczki pasującej do reszty wyposażenia, można cieszyć się dodatkową dekoracją pomieszczenia. Zestaw w którego skład wchodzą zapachowy odświeżacz patyczki oraz flakon jest aktualnie najmodniejszym elementem wystroju wnętrz, ponieważ łączy w sobie oryginalny design, a zarazem dba o piękny aromat w domu.

 

-Nasze dyfuzory zapachowe tworzymy wyłącznie z najwyższej jakości składników, dzięki czemu są one bardzo intensywne oraz trwałe. Klienci doceniają proponowane przez nas eleganckie flakony oraz estetykę opakowań. Cały czas mocno stawiamy na rozwój tehnologii oraz parku maszynowego, w wyniku czego nasz asortyment stale się poszerza. Cały czas rośnie zainteresowanie ofertą firmy nie tylko na krajowym rynku, ale także wśród zagranicznych odbiorców hurtowych. Firma dba o relacje ze swoimi partnerami handlowymi, wprowadza udogodnienia wspierające sprzedaż. Stale pracujemy nad kolejnymi nowościami, aby móc zaskoczyć naszych klientów - podkeśla prokurent firmy.

 

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego że nasze bestsellerowe dyfuzory Sorvella do domu zostały nagrodzone Srebrną Perłą Rynku FMCG. To prestiżowa nagroda, która nie tylko udowodnia, jak wyjątkowymi dyfuzorami są kultowe produkty Sorvella, ale także daje nam motywację do rozwoju marki. Wierzymy, że to wyróżnienie pomoże nam zaskarbić sobie zaufanie coraz większej grupy klientów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że nasze starania zostały docenione przez ekspertów z handlu. Będziemy się powoływać na tą nagrodę podczas negocjacji z sieciami handlowymi . Mamy nadzieję, że również dla obecnych partnerów będzie ona potwierdzeniem, że podjęcie współpracy z nami to było dobrym wyborem - Sukru Kucuk, prokurent, producent Sorvella.

26. wrzesień 2023 14:27