22.02.2024 / 13:12
StoryEditor

Już jutro rusza kolejna edycja loterii ODIDO

Loteria jest skierowana do klientów sieci ODIDO, którzy mają szansę zdobyć nagrodę spośród 252 nagród dziennych, 6 tygodniowych oraz główną w formie 3 kart przedpłaconych o wartości dziesięciu tysięcy złotych każda. Loteria rozpocznie się 23 lutego i potrwa do 4 kwietnia.

Loteria jest skierowana do wszystkich klientów sklepów ODIDO. Głównym warunkiem udziału w niej jest wykonanie zakupów o wartości minimum dwudziestu pięciu złotych, zawierających co najmniej jeden produkt partnera (lista artykułów jest dostępna na stronie: www.loteriaodido.pl). Zgłoszenia należy dokonać poprzez dedykowaną stronę internetową: www.loteriaodido.pl

Uczestnicy loterii mają szansę codziennej wygranej. Mechanizm loterii polega na zdrapaniu zdrapki i wylosowaniu spośród 42 blenderów personalnych, 42 saturatorów, 84 opasek sportowych czy 84 słuchawek bezprzewodowych. Osoby, które nie zdobędą nagrody codziennej, biorą udział w losowaniu tygodniowej (rower elektryczny bądź Thermomix) oraz głównej – 3 kart przedpłaconych o wartości dziesięciu tysięcy złotych.

Loteria potrwa do 4 kwietnia. Szczegóły znajdują się na stronie: www.loteriaodido.pl

 

O sieci ODIDO

ODIDO jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Marka z ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku zrzesza obecnie 1800 placówek. Ich misją jest zapewnienie lokalnej społeczności szybkich, wygodnych i kompleksowych zakupów. W 2021 roku pojawiły się pierwsze sklepy ambasadorskie w formacie miejskim i familijnym, rozwijane w formule Elevate. Koncept charakteryzuje się odświeżoną wizualizacją, czytelną nawigacją i większą ofertą produktów świeżych.

12. kwiecień 2024 19:41