23.12.2021 / 17:03
StoryEditor

Nowe przekąski, które pokochają czworonogi i ich właściciele

Boony Bits M (materiał partnera)
Vitakraft uzupełnił linię psich przekąsek o nowe, mięsne przysmaki pochodzące w 100 proc. z mięsa najlepszej jakości. W ofercie pojawiła się także dobrze znane miłośnikom czworonogów przekąski Boony Bits w rozmiarze M, odpowiednim dla psów ważących powyżej 15 kg.

Mięsne przysmaki dla psów to przekąski hipoalergiczne i bezzbożowe. Stanowią idealne dla alergików źródło monoprotein. Przekąski dostępne są w wariantach z mięsa kurczaka, wołowego, kaczki, królika, z szynki oraz jagnięciny. Suszone mięso może służyć jako przekąska między posiłkami. Zajmuje psa na dłuższą chwilę i stanowi smaczną przekąskę, która urozmaica posiłki.

Dostępne są w opakowaniach o pojemności 80 g i w wersji XXL zawierającej aż 250 g. Opakowania z zamknięciem sprawiają, że paski mięsa dłużej zachowują świeżość i z łatwością można schować je do torby lub kieszeni wychodząc z domu.

Na sklepowej półce wyróżniają się matowym, prostym opakowaniem i wyraźnym oznakowaniem mięsa, z którego są wykonane. Opakowanie podkreśla naturalność produktu i jego prosty skład. Przekąski są dobrym uzupełnieniem karm suchych i mokrych, zwiększają różnorodność i atrakcyjność oferty dla psów dostępnej w sklepie.

Boony Bits w nowym rozmiarze

Nowością jest także większa odsłona klasycznej przekąski Boony Bits, przeznaczonej dla psów o wadze powyżej 15 kg. Boony Bits to pyszna przekąska, która idealnie sprawdza się jako nagroda podczas treningu (zarówno w aktywnym ruchowo sporcie, na spacerze, jak i podczas treningu w domu). Tak jak różne są oczekiwania szkoleniowe i behawioralne opiekunów wobec psów, tak różne są potrzeby zwierząt. Dlatego z myślą o większych psiakach Vitakraft wprowadza nową odsłonę znanego już smakołyku. Mięsna przekąska idealnie nada się dla psów o masie ciała powyżej 15 kg. Nowa odsłona przekąski posiada wszystkie zalety swojej „mniejszej” siostry. Charakteryzują się dużą zawartością mięsa i małą ilością tłuszczu.

Przysmaki nadal są niewielkie i poręczne dla opiekunów, łatwo zabrać je ze sobą wychodząc z domu. Pakowane są w zamykane, stojące torebki, dzięki którym łatwiej jest zachować walory smakowe i uniknąć wietrzenia zapachu a przy tym łatwo je przechowywać. Dodatkowo przysmaki nie kruszą się i nie pozostawiają tłustych plam na odzieży i rękach a w opakowaniu znajduje się nawet 100 sztuk.

Zaletą przysmaków jest także fakt, że są produkowane według receptury bez cukru i zawierają witaminy. Boony Bits nie są kaloryczne i stanowią ciekawe i smakowite urozmaicenie psich posiłków.

 

14. lipiec 2024 13:21