28.10.2021 / 16:50
StoryEditor

RECYCLESAURUS – zabawki dla świadomych ekologicznie, dbających o środowisko właścicieli zwierzaków

Czy zabawki dla psów mogą być ekologiczne i pomagać w celach ochrony mórz i oceanów? TAK.

Każdego roku do oceanu trafia 8 milionów ton plastiku. Temat zrównoważonego rozwoju nabiera ogromnego znaczenia. ONZ sformułowało 17 celów zrównoważonego rozwoju. Cel 14 to ochrona oceanów i mórz oraz zrównoważone wykorzystanie zasobów morskich. Vitakraft z nową serią zabawek pokazuje, że zrównoważony rozwój może również wspierać zabawę!

Vitakraft wprowadza do swojej oferty ekologiczne zabawki dla psów i kotów, wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, oczywiście z certyfikatem bezpieczeństwa. Zabawki Recyclesaurus w modnym designie łączą w sobie ochronę środowiska i zabawę.  

Zabawki Recyclesaurus dla psów i kotów są wykonane w 100% z plastiku z recyklingu, idealne zabawki dla świadomych ekologicznie, dbających o środowisko właścicieli psów. Vitakraft. Z miłości…do naszej planety.

Zabawki dla psów Recyclesaurus są trwałe, zabawne i nadają się do użytku na zewnątrz:

-Tkanina i miękkie wypełnienie wykonane z nylonu Oxford, który w 100% pochodzi z recyklingu PET.

- Łatwy do wyczyszczenia zewnętrzny materiał

- Szczególnie wytrzymałe

- Każda zabawka zawiera broszurę informacyjną (przymocowaną bawełnianą nicią), wraz z informacją o certyfikacie bezpieczeństwa.

Seria Recyclesaurus to 7 zabawek dla psów (do rzucania, przytulania, szarpania) oraz 3 zabawki dla kotów (z kocimiętką).  

18. maj 2024 18:31