31.01.2022 / 11:05
StoryEditor

Innowacyjna kategoria cukierków czyszczących język zasila portfolio marki Herbapol

Herbapol Lublin wprowadza na rynek cukierki czyszczące język (materiał partnera)
Marka Herbapol zdecydowała się na kolejne rozszerzenie swojego bogatego portfolio produktów. Tym razem ma zamiar zaskoczyć swoich klientów, bo wprowadza na rynek kategorię, której dotychczas nie mieliśmy okazji znaleźć w ofercie żadnej innej marki. To innowacyjne cukierki ziołowo-owocowe, które skutecznie oczyszczą język, a co za tym idzie odświeżą oddech.

Od 2019 roku marka Herbapol sukcesywnie i z powodzeniem wprowadza na rynek nowe produkty, które zyskują coraz większą ilość wiernych fanów. W jej portfolio pojawiają się także coraz to nowsze kategorie m.in. syropy do mleka czy kosmetyki. Oferta Herbapol-Lublin jest na tyle szeroka i zróżnicowana, że każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. Marka dotychczas kojarzona przede wszystkim z herbatami i ziołami postanowiła zaproponować swoim klientom coś całkowicie nowego. Tym razem zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty odświeżających oddech cukierków, które dodatkowo świetnie smakują. Co ciekawe, opierają one swe działania na niewykorzystywanym dotychczas na szeroką skalę innowacyjnym zastosowaniu zmielonych ziaren lnu do efektywnego oczyszczania języka z nagromadzonych bakterii.

Herbapol Lublin wprowadza na rynek cukierki czyszczące język (materiał partnera)

Z problemem nieświeżego oddechu boryka się na co dzień wielu ludzi. Powodów może być wiele: zła dieta, zbyt rzadkie nitkowanie zębów, odkładanie się płytki nazębnej czy bakterie osadzające się na tylnej ścianie języka. Warto zwrócić uwagę, że dyskomfort ten często wpływa na ograniczenie nawiązywania kontaktów towarzyskich, obniża pewność siebie i generuje kompleksy.

„Marka Herbapol stawia przede wszystkim na innowacyjność, dlatego wciąż rozwija swoje portfolio i proponuje coraz szerszą gamę produktów. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom, tym razem prezentujemy cukierki o innowacyjnej formule, które skutecznie zadbają o czystość w ustach. To produkty łączące w sobie benefity trzech kategorii kojarzonych z odświeżeniem jamy ustnej: cukierków ziołowych, gum do żucia oraz produktów odświeżających oddech.

Herbapol Cukierki czyszczące język CYTRYNA (materiał partnera)

Dzięki temu rozwiązaniu, Konsument może sięgnąć tylko po jeden produkt, który oprócz funkcji związanych z higieną ma także przyjemny smak. Cukierki odświeżające są bez dodatku cukru i posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

To dla nas dowód na to, że stworzyliśmy naprawdę dobry i potrzebny produkt.” mówi Magdalena Mikołajczyk, Junior Brand Manager Herbapol-Lublin.

Herbapol Cukierki czyszczące język PORZECZKA (materiał partnera)

Warto wiedzieć, że jedną z głównych przyczyn nieświeżego oddechu jest osad na języku, ale zatopione w owocowo-ziołowych cukierkach zmielone nasiona lnu działają jak „peeling” dla języka efektywnie go czyszcząc z bakterii. Funkcjonalność tego produktu oprócz wspomnianych już nasion lnu oparta jest również o zawarty w cukierkach cynk, który dba o prawidłowy poziom pH oraz naturalny olejek miętowy i mentol odświeżające oddech. Przyjemność płynąca ze spożywania produktów, do jakiej marka Herbapol przyzwyczaiła swoich konsumentów, również została uwzględniona przy tworzeniu innowacyjnych cukierków. W efekcie powstały cztery warianty smakowe: Czarna porzeczka z kwiatem czarnego bzu; Pomarańcza z szałwią; Cytryna z eukaliptusem oraz Poziomka z pokrzywą.

Odświeżające oddech i smaczne cukierki Herbapol zapakowane są w zapewniający prawidłową higienę blister w wygodnym i przyciągającym uwagę kartoniku. Produkty te zaczynają pojawiać się na sklepowych półkach, można je również kupić na www.e-herbapol.com.pl .

Więcej informacji na temat nowości dostępne jest na stronie: www.herbapol.com.pl/produkty/cukierki-odswiezajace .

Herbapol Cukierki czyszczące język POMARAŃCZA (materiał partnera)

 

 

 

 

28. wrzesień 2023 17:24