19.01.2022 / 11:33
StoryEditor

Proste rozwiązanie do identyfikacji produktu

Magellan 9800i TDi (materiał partnera)
Magellan ™ 9800i TDi: Top Down Imager zwiększy zadowolenie klienta

Datalogic, światowy lider na rynku automatycznej identyfikacji i automatyzacji produkcji, wprowadza nowy skaner z kolorową kamerą Magellan ™ 9800i TDi (Top Down imager), który może stanowić dodatkowe wyposażenie do flagowego wielopłaszczyznowego skanera Datalogic - Magellan 9800i. Sprzedawcy mają teraz dostęp do nowych funkcjonalności opartych na sztucznej inteligencji, które jeszcze bardziej powiększają możliwości najpotężniejszych stacjonarnych skanerów detalicznych na świecie i oszczędzą czas pracy potrzebny na identyfikację produktów na kasie.

Współczesny handel detaliczny staje przed wyzwaniem zwiększenia przepustowości i uproszczenia identyfikacji produktów. Obecnie operacje kasowe są nadal w niektórych przypadkach powolne, uciążliwe i wykonywane z błędami. Klienci, zwłaszcza korzystający z systemów samoobsługowych, często spędzają dużo czasu na identyfikowaniu produktu, zwłaszcza jeśli muszą ręcznie wybrać go z listy dostępnych opcji, co prowadzi do zniecierpliwienia i frustracji. Takie sytuacje mogą prowadzić do niezadowolenia klientów i spadku obrotów. Magellan 9800i TDi skraca czas skanowania produktu z 15 sekund do 2 sekund. Wysokiej klasy wizualizacje i błyskawicznie działająca sztuczna inteligencja zapewniają doskonałe wrażenia konsumentów.

Magellan 9800i TDi jest w pełni zintegrowany z dotychczas oferowanym Magellanem 9800i. Datalogic wykorzystał ten sam współczynnik kształtu i solidną obudowę, co udany czytnik TDR, gwarantując lata bezawaryjnej pracy urządzenia. Magellan 9800i TDi rejestruje wyraźne kolorowe obrazy, które można załadować do oprogramowania sztucznej inteligencji lub oprogramowania dla samouczenia urządzeń, dając potężną funkcjonalność rozpoznawania produktów. Magellan 9800i TDi dostosowany jest do współpracy z innymi aplikacjami korzystającymi z protokołu interfejsu USB Video Camera (lub UVC). Datalogic zawarł umowy z głównymi dostawcami oprogramowania sztucznej inteligencji, co usprawnia procesu rozbudowy systemu.

Podobnie jak TDR, Magellan 9800i TDi w łatwy sposób integruje się z istniejącym już Magellanem 9800i, pozwalając w ten sposób na wykorzystanie dotychczasowej inwestycji klienta. Opcja rejestracji obrazu przez Magellan 9800i TDi wykorzystuje białe oświetlenie LED, które jest zsynchronizowane z czerwonym oświetleniem głównego skanera. Zapewnia nie tylko doskonałą rejestrację obrazu, ale także „widoczność” produktów w przezroczystych lub półprzezroczystych opakowaniach. Co więcej, Magellan 9800i TDi można podłączyć przy zachowaniu dotychczas używanego TDR, dzięki czemu klienci nie muszą rezygnować z największej wydajności skanowania kodów kreskowych dostępnej na rynku, aby dodać potężne funkcjonalność rejestracji kolorowych obrazów.

Kolorowe kamery i skanery z technologią imagerową stają się coraz bardziej popularne w świecie handlu detalicznego, jako doskonały sposób na poprawę obsługi klienta zarówno w tradycyjnych systemach kasowych, jak i na kasach samoobsługowych. Rozpoznawanie obrazu i wykrywanie produktów pomaga sprzedawcom zapewnić większą satysfakcję klientów i pozytywne, bezbłędne zakupy. Dzięki Magellan 9800i TDi Datalogic ułatwia dodanie funkcjonalności rozpoznawania towarów do Państwa procesów kasowych.

 

Więcej informacji na www.datalogic.com

 

Datalogic Group

Jako światowy lider na rynku automatycznej rejestracji danych i automatyzacji produkcji od 1972 r., Datalogic angażuje się w poprawę wydajności i jakości operacji w handlu detalicznym, produkcji, transporcie i logistyce oraz opiece zdrowotnej.

Datalogic S.p.A. notowana w segmencie STAR Włoskiej Giełdy Papierów Wartościowych od 2001 roku jako DAL.MI. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.datalogic.com.

Nazwa Datalogic i logo Datalogic są zastrzeżonymi znakami towarowymi Datalogic S.p.A. w wielu krajach, w tym w USA i UE. Inne znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.

05. grudzień 2023 09:23