01.10.2013/16:53

11-lecie Polskiej Grupy Supermarketów

Właściciele i pracownicy blisko 400 sklepów zrzeszonych w Polskiej Grupie Supermarketów hucznie obchodzili jubileusz istnienia tej organizacji.

Wynajęty na ten cel elegancki hotel Windsor w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim na jedną noc przeniósł się w lata 20-te ubiegłego wieku. Przed wejściem wystawiono dwie eleganckie limuzyny z tamtej epoki, na parterze pojawili się warszawscy ulicznicy, którzy „uskuteczniali” muzykę. W podziemiach urządzono „Gangsterclub”, nawiązujący do epoki prohibicji w USA, a w kasynie można było rozstać się z „dolarami”, których plik każdy otrzymywał przy wejściu. Wśród gości przechadzały się ponure indywidua uzbrojone w „karabiny maszynowe”. Rewelacyjnym pomysłem były występy kilkunastoosobowych grup wokalno-tanecznych, reprezentujących firmy handlowe zrzeszone w PGS. Grali, śpiewali, tańczyli, odgrywali skecze z taką swadą i zaangażowaniem, tak profesjonalnie, że nawet przyćmili występującą po amatorach zawodową wokalistkę Nataszę Urbańską i zespół taneczny Józefowicza.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.