27.11.2020/20:44

600 sklepów Lagardere Travel Retail w Polsce wprowadziło nową usługę

Do niedawna przesyłki pobraniowe DHL Parcel były dostępne wyłącznie w sieci Żabka. Od kilku tygodni także zarządzane przez spółkę Lagardere Travel Retail salony: Inmedio, Inmedio Trendy, Inmedio Cafe, Relay, 1Minute, Hubiz, Discover i Virgin oferują klientom takie rozwiązanie.

W sumie w blisko 600 punktach sprzedaży grupy Lagardere Travel Retail można już skorzystać z opcji odbioru przesyłek DHL Parcel za pobraniem.  Tym samym, usługa ta jest dostępna w ponad 7 tys. placówek sieci partnerskiej DHL.

– Dysponujemy obecnie największą siecią punktów partnerskich wśród firm kurierskich w Polsce. W jej skład wchodzi ponad 10 tys. lokalizacji, dzięki czemu 80 proc. konsumentów może dotrzeć do punktu z pracy lub domu w zaledwie 10 minut. Szacujemy, że już wkrótce co druga przesyłka odbierana lub nadawana przez klienta indywidualnego będzie procesowana właśnie w POPach – uważa Maciej Dudek, menedżer działu sieci partnerskiej DHL Parcel.

– Już od 5 lat klienci mają możliwość korzystania z usług kurierskich DHL Parcel w naszych salonach. Obserwując systematyczny wzrost przesyłek obsługiwanych za naszym pośrednictwem, zdecydowaliśmy się wdrożyć płatności COD (cash on delivery). Dzięki temu klienci mają jeszcze więcej możliwości wyboru najwygodniejszego dla siebie sposobu odbierania przesyłek – podkreśla Izabella Pędziwiatr-Golińska z Lagardere Travel Retail.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także