04.05.2020/06:00

900 hurtowni ogólnospożywczych i specjalistycznych w Polsce - zobacz nowy raport!

Jak zmienia się rynek hurtowni spożywczych w Polsce? Jakie trendy są aktualnie na topie? Czy konsolidacja tego rynku wciąż będzie postępować? Na te i inne pytania szukamy odpowiedzi w najnowszym raporcie przygotowanym przez redakcję portalu wiadomoscihandlowe.pl.

"Lista 900 hurtowni ogólnospożywczych i specjalistycznych w Polsce" to publikacja zawierająca nie tylko analizy i charakterystykę rynku, ale również szczegółowe opisy kluczowych podmiotów działających w obszarze hurtu FMCG w Polsce. Oprócz hurtowni ogólnospożywczych, uwzględniliśmy w publikacji również hurtownie specjalistyczne: nabiałowe, mięsno-wędliniarskie, napojowe i alkoholowe.

Licząca 54 strony publikacja zawiera też listę ponad 900 adresów hurtowni, z podziałem na poszczególne województwa. W przypadku największych hurtowników przedstawiamy także bardziej szczegółowe dane, obejmujące m.in. przychody, zysk, asortyment (liczba indeksów), czy poziom zatrudnienia.

W raporcie zastanawiamy się nad tym, dlaczego hurt jaki znaliśmy odchodzi do przeszłości i co zadecydowało o tym, że liczba hurtowni spożywczych w Polsce zdążyła już zmaleć czterokrotnie. Zrozumienie tych zjawisk jest szczególnie ważne w czasach, w których należy się szykować na kolejne istotne przetasowania na rynku, związane z koronawirusem i kryzysem gospodarczym, do którego doprowadziło częściowe zamrożenie gospodarki.

Podsumowując, "Lista 900 hurtowni ogólnospożywczych i specjalistycznych w Polsce" stanowi unikalną i zarazem obowiązkową pozycję dla osób zainteresowanych rynkiem FMCG w Polsce, a w szczególności obszarem hurtu i dystrybucji.

 
 
 
 
 
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.