26.01.2020/13:24

Action ma już ponad 60 sklepów w Polsce

Sieć dyskontów Action rozpoczęła bieżący rok od otwarcia sklepów w Żywcu oraz w Jastrzębiu-Zdroju. Były to, odpowiednio, 60. i 61. placówka detalisty uruchomione na polskim rynku.

Przypomnijmy, że do granicy 50 sklepów sieć Action dobiła w połowie grudnia, a do 40 - we wrześniu minionego roku.

Obecnie spółka Action Polska zatrudnia w Polsce około 900 osób. Sklepy sieci można już znaleźć w województwach podkarpackim, dolnośląskim, łódzkim, lubuskim, śląskim, małopolskim, opolskim i wielkopolskim.

Średnia powierzchnia sklepów to 1000 mkw. W ofercie można znaleźć ponad 6000 produktów, w tym takie marki własne jak: Kids Creative, Candra, Cozzi, LSC, Home Essentials, Pure Soft, Dolce Bella, Jack Parker, Van Bleiswijck, A-Force, Caffe Palazzo, Froyak, Zenova, Spilbergen, Hotel Royal, czy Green Boots.

Sieć Action na całym świecie posiada dziś ponad 1500 sklepów, z czego ponad 500 działa na rynku francuskim. W Polsce Action zadebiutowało w październiku 2017 r.

Pierwszy sklep tej sieci otworzono w 1993 roku w Enkhuizen, w Holandii. Obecnie dyskont posiada już własne placówki także w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, oraz oczywiście w Polsce.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • olix1234 25.01.2021

    action jest fajny

  • Artur 27.01.2020

    16 stycznia otwarty został Action w Oświęcimiu. Według informacji firmy jako jeden z pierwszych w tym roku został otwarty także sklep z Żyrardowie.

    "W nowy rok wchodzimy bardzo dynamicznie, otwierając dwa sklepy: w Oświęcimiu i Żyrardowie. To najlepsza zapowiedź dalszego rozwoju sieci Action na polskim rynku. Nasze plany na 2020 rok są naprawdę ambitne” – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska."

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.