15.05.2020/13:32

Agnė Voverė objea funkcję CEO Maxima International Sourcing

Agnė Voverė została dyrektorem generalnym firmy Maxima International Sourcing UAB, której właścicielem jest Maxima Grupe UAB. Jako nowy szef firmy zastępuje Vilmę Drulienė, która nadal będzie pełniła funkcję dyrektora handlowego i członka zarządu w Maxima LT UAB.

- Decyzja o wzmocnieniu zespołów zakupowych w grupie firm podyktowana jest dzisiejszą sytuacją w kraju i na świecie. (…) W ten sposób zapewnimy naszym klientom najwyższą jakość i najlepsze ceny nie tylko na Litwie, ale także w innych krajach bałtyckich, Polsce i Bułgarii - mówi Jurgita Šlekytė, CEO Maxima Grupė.

- (…) Razem z zespołem będziemy działać szybko i skoncentrować się na reagowaniu na zmieniające się potrzeby naszych klientów – dodała Agnė Voverė, nowa szefowa Maxima International Sourcing.

Agnė Voverė pracuje w spółkach Vilniaus Prekyba od 2004 roku. Po ponad 10 latach pracy jako menedżer kategorii w Maxima LT i kierownik działu zakupów w Franmax, później spędziła 5 lat jako szef działu handlowego w Ermitažas i członek zarząd tej firmy. Przez ostatnie 2 lata była członkiem zarządu Grupy ERMI. Agnė posiada tytuł magistra filologii klasycznej na Uniwersytecie Wileńskim oraz studia magisterskie na Uniwersytecie ISM.

Maxima International Sourcing zapewnia scentralizowane negocjacje zakupów dla sieci detalicznej Maxima w krajach bałtyckich, sieci detalicznej Stokrotka w Polsce i sieci detalicznej T-MARKET w Bułgarii, rozwija marki marek własnych i prowadzi handel hurtowy. Jest częścią Maxima Grupė - największej firmy detalicznej z kapitałem litewskim, prowadzącej ponad 1200 sklepów w pięciu krajach.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TEKST O ZMIANACH KADROWYCH W GRUPIE MAXIMA:

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.