08.12.2016/11:08

Agnieszka Kwiatkowska nowym prezesem Agro-Coop

Agnieszka Kwiatkowska została nowym prezesem PH-P Agro-Coop - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. W listopadzie 2016 r. zastąpiła na tym stanowisku Radosława Tęczę.

Kwiatkowska przez ostatnich osiem lat była w Agro-Coop asystentką prezesa. W przeszłości pracowała też jako konsultantka w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej "WAMA-COOP". Oprócz tego, w latach 2007-2008, była właścicielką hurtowni słodyczy Magdalenka.

PH-P Agro-Coop to spółka, której udziałowcami jest 16 GS-ów, prowadzących łącznie ok. 140 sklepów spółdzielczych i franczyzowych m.in. pod takimi szyldami, jak Alux, Delikatesy Centrum, Groszek czy Carrefour Express. Placówki te działają na terenie województw. warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.