15.09.2020/13:20

AgroUnia protestowała na Nowogrodzkiej przeciwko „piątce dla zwierząt” Kaczyńskiego

Uderzenie w jakikolwiek dział rolnictwa będzie skutkowało efektem domina. Zamiast naprawiać rolnictwo rozwala się je młotkiem. Zamiast rozwijać odcina jego części i wyrzuca na śmietnik – tak rolnicy z AgroUnii podsumowali najnowszą inicjatywę Jarosława Kaczyńskiego.

O akcji poinformował serwis wp.pl. Rolnicy z AgroUnii pojawili się pod siedzibą PiS w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej, by zaprotestować przeciwko wprowadzaniu przez rząd tzw. „piątki dla zwierząt", czyli projektowi zmian w ustawie o ochronie zwierząt. 

„Za decyzje rolników oceny będą wystawiać inni rolnicy. Dlatego jesteśmy pod siedzibą PiS, by wystawić pał" za ten pomysł. Wiadomo kto jest pomysłodawcą, prezes Kaczyński wysługuje się swoją młodzieżówką, by mieć czyste ręce, trochę jak Piłat. Dziwi mnie, że opozycja podejmuje rozmowy i wychodzi z nich mówiąc, że są z tej ustawy zadowoleni” –  powiedział w programie "Money. To się liczy" Michał Kołodziejczak, prezes AgroUnii.

I dodał: „Nie wiem jak można poprzeć decyzję PiS, która tak bardzo deformuje definicję rolnictwa”.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • kolo 16.09.2020

    ten potworek prawny wymyślili pisowcy w skórzanych butach...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także