25.10.2018/15:22

Aldi kusi klientów winylami i gramofonami retro

Aldi oferuje w promocji gramofon retro z portem USB oraz kolekcję 20 winyli m.in. takich artystów jak Bob Marley, Johnny Cash, czy Bob Dylan. Sieć wpisuje się w trend zainteresowania melomanów analogowymi brzmieniami.

Od najbliższej soboty, 27 października w sieci sklepów Aldi pojawią się gramofony retro z portem USB w dwóch wersjach kolorystycznych i kolekcja 20 płyt winylowych. Wśród nich tytuły wpisujące się w klasykę gatunku, jak „Sings Verdi at la Scala” Marii Callas, „Clap hands, here comes Charlie!” Elli Fitzgerald, ale również "Trenchtown Rock" Boba Marleya, "Death or Glory" Motorhead czy ścieżka dźwiękowa do filmu „Przeminęło z wiatrem”. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia technologia Direct Metal Mastering.

– Z roku na rok rośnie liczba kolekcjonerów winylowych płyt, którzy na nowo odkrywają jakość muzyki płynącej z gramofonu. Wpisujemy się w ten trend, oferując szerokiemu gronu klientów gramofon z kolekcją winyli w niskiej cenie. Wspominając zainteresowanie kupujących z poprzednich lat i znikające z półek gramofony już w pierwszych minutach od otwarcia sklepu, w tym roku spodziewamy się podobnego zainteresowania – komentuje Agata Biernacka, Specjalista ds. Komunikacji i PR Aldi w Polsce.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • popmaster 26.10.2018

    Ja już sobie wyobrażam jakość muzyki z tych gramofonów retro. Zapewne można porównać z tzw. jamnikami z bazarów z przełomu lat 80-tych, 90-tych ubiegłego wieku. Co zaś dotyczy płyt to parę tytułów jest całkiem, całkiem.
    Popmaster Records Shop

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.