03.09.2020/14:53

Aldi otwiera kolejny sklep w Warszawie. Po raz pierwszy dyskont pojawi się… w apartamentowcu

Sieć Aldi ma w stolicy 3 sklepy. Jednak już niebawem kolejny pojawi się na Woli. Trwają prace przygotowujące powierzchnię handlową, ale uwagę przyciąga przede wszystkim lokalizacja nowej placówki.

Kolejny sklep Aldi pojawi się przy skrzyżowaniu ulic Obozowej i Św. Stanisława, w apartamentowcu. Jak dotąd pozostałe placówki w Warszawie ulokowane są w wolnostojących obiektach. Tym razem sieć zdecydowała się wynająć część handlowo-usługową na nowopowstałym osiedlu Wola Libre.

To kolejny dyskont, który pojawił się w tej okolicy. W sąsiednich apartamentowcach powstały Biedronka i Pepco. W okolicy od kilku lat budowane są nowe osiedla, brakowało za to sklepów, dlatego w najbliższej przyszłości liczba sieciowych sklepów powstających w apartamentowcach z pewnością będzie się zwiększać.

 
 
 
 
 
 

W Warszawie sklepy Aldi znajdują się przy Al. Krakowskiej, ul. Radzymińskiej oraz gen. Fieldorfa „Nila”, są więc zlokalizowane raczej na obrzeżach miasta. Powstający na Woli sklep będzie pierwszym ulokowanym w budynku mieszkalnym i położonym najbliżej centrum. Sieć funkcjonuje w Polsce od 2008 r. 

Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • aJAK 15.01.2021

  OTWARCIE Z ROK??????

 • podbierak prondu 07.01.2021

  don kasjo KRULLLLLLLLLLL

 • Pukys 15.12.2020

  Kiedy przybliżony termin otwarcia?
  Po co pisać jak nic nadal nie wiadomo...

 • BODO 14.12.2020

  KIEDY BĘDZIE OTWARTY TEGO NIKT NIE WIE PODOBNO W 2021 GRUDZIEŃ

 • Krzysztof 12.12.2020

  Kiedy będzie otwarty na obozowa

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.