20.11.2018/17:27

Aldi przygotował świąteczną ofertę zabawek

Aldi we współpracy z Magdaleną Kordaszewską z portalu zabawkowicz.pl przygotował świąteczną ofertę dla dzieci. Znajdują się w niej zabawki wspierające rozwój i dostarczające rozrywki. Oferta będzie dostępna w sieci sklepów od 24 listopada. To pierwsza tego typu akcja promocyjna dyskontera w Polsce.

Zabawkowicz.pl to popularny serwis, który powstał z myślą o rodzicach, opiekunach oraz ich dzieciach, a jego zadaniem jest pomoc w znalezieniu najciekawszych i mądrych zabawek dostępnych w Polsce i za granicą.  Założycielką i redaktorką naczelną portalu jest Magdalena Kordaszewska – absolwentka psychologii, terapeutka integracji sensorycznej, trener dziecięcej kreatywności, koordynatorka projektu „Uczę się, bo gram”. Z jej inicjatywy w ramach serwisu rocznie testowanych jest kilka tysięcy zabawek. Co roku tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają współpracujące z serwisem największe autorytety branży dziecięcej - psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi oraz znani rodzice.

- Rodzice coraz bardziej świadomie dokonują zakupu zabawek. Zwracają uwagę na ich rozwojową funkcję, wsparcie kreatywności, a także jakość wykonania. Dużą popularnością cieszą się zabawki wielofunkcyjne, które umożliwiają zabawę w domu, są okazją do aktywności ruchowej, a jednocześnie stymulują twórczy rozwój – komentuje Magdalena Kordaszewska

Oferta zabawek dziecięcych w Aldi to pomysły na wesołą edukację, radosne brykanie na świeżym powietrzu i w domu. Klienci znajdą w niej, m.in. drewniane piłkarzyki Albi oraz Cymbergaj (hokej stołowy) rozwijające zręczność, koncentrację i myślenie strategiczne, a także Przytulankę MOM’s czy rękawiczki z pacynkami Chicco, dzięki którym dzieci rozwijają sprawność, pobudzają wyobraźnię i uczą się opowiadania historii. Rozwój zdolności artystycznych – plastycznych i muzycznych zapewnią Śpiewak Songy Karaoke. Miłośnikom zabawek elektronicznych spodoba się mały robot do samodzielnego złożenia i udekorowania czy elektroniczna mata do gry w klasy.

- Wybieranie prezentów dla dzieci to przyjemna część przygotowań świątecznych, ale też wymagająca uważności i odpowiedzialności, bo od dorosłych zależy, czym będą bawić się dzieci i czy te zabawki będą wspierać ich rozwój. Przygotowaliśmy ofertę przystępną cenowo, która wpisuje się w trend edutainment, czyli rozrywki na najwyższym poziomie, połączonej z walorem edukacyjnym. Współpraca z serwisem zabawkowicz.pl pozwoliła nam zrealizować te założenia. To serwis, któremu zaufało już kilka milionów rodziców, a w Aldi bardzo dbamy o jakość oferty i jesteśmy przekonani, że klienci to doceniają – dodaje Agata Biernacka z biura prasowego Aldi Polska. W ofercie Aldi klienci znajdą również klocki, gry, pluszaki z popularnymi postaciami z bajek Disneya czy akcesoria plastyczne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.