06.05.2020/11:42

Aldi wprowadza do oferty odzież sportową piłkarza Łukasza Podolskiego

Od soboty 9 maja w ofercie Aldi dostępna będzie kolekcja odzieży dla całej rodziny, zaprojektowana przez znanego piłkarza Łukasza Podolskiego. To pierwsza współpraca sieci z marką sportowca.

W najbliższy weekend we wszystkich sklepach sieci Aldi w sprzedaży znajdzie się kolekcja odzieży stworzonej przez Łukasza Podolskiego. Klienci będą mogli kupić wygodne ubrania z kolekcji 10 LP, zaprojektowanej z myślą o dzieciach i dorosłych, którzy cenią sobie swobodę.

– Aktualna sytuacja wpłynęła na zmianę naszego stylu życia, ale to nie oznacza, że mamy rezygnować ze wspólnych aktywności. Dostępna od 9 maja w naszej ofercie, kolekcja zaprojektowana przez jednego z mistrzów świata footballu, na pewno świetnie sprawdzi się w trakcie rekreacji – mówi Agnieszka Prochota, dyrektor Pionu Zarządzania Kategoriami Aldi Polska.

– Kiedy rozpoczęliśmy pracę nad kolekcją w ubiegłym roku, świat był innym miejscem. Wiele się zmieniło w bardzo krótkim czasie, ale życie mimo to toczy się dalej, po prostu inaczej. Dzieci wciąż wstają codziennie rano, chcą się bawić, chcą się poruszać, obojętnie czy to w domu, czy na zewnątrz, czy z kilkoma osobami, czy sam na sam z piłką – wyjaśnia Łukasz Podolski – piłkarz, były reprezentant Niemiec, właściciel marki Strassenkicker.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jajakobyły sportowiec 07.05.2020

    ~Millennials, ma Cię nie obchodzić gdzie wyprodukowano, z czego i kto to robił. Masz kupować, kupować, kupować! Takie jest Twoje zadanie jako bezmyslnego konsumenta - jakim chce Cię widzieć każdy sklep. Wg. mnie pytania jak najbardziej zasadne.

  • millennials 06.05.2020

    Czy w Aldi są przymierzalnie? Gdzie mam przymierzyć bluzę czy spodnie? Jaka jest zawartość bawełny i poliestru w tej odzieży? Wyprodukowana w Europie czy Azji?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.