05.07.2020/15:09

Aldi wprowadza zmiany: za parking zapłacić można przez aplikację

Aldi upraszcza system parkingowy. Sieć od lipca współpracuje tylko z jednym operatorem i wprowadza płatność za parkingi za pomocą aplikacji mobilnej.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jednak Europejczyk 10.07.2021

    Witam. Właśnie ta firma za 5 min. parkowanie żąda ode mnie 90 PLN (dzień targowy). Przypadkiem odkryłem ukryte w niewidocznym dla kierowcy miejscu wezwanie. W drodze od parkingometru widziałem faceta fotografującego samochód , czy coś innego. Po dojściu do samochodu nic nie zauważyłem. Po kilku dniach pod dolną wycieraczką, po podniesieniu klapy silnika był wypłowiały zwitek papieru. Wezwanie!!!???. Ja w ręku z pobranym biletem w tej sytuacji pojechałem dalej po zakupie 2 paczek Kawy. 6 min. duża kolejka przy kasie? Rozumiem, market dla kupujących w markecie, ale praktyki polowania na takich klientów przez szybkich agentów parkingowych, którym daje dodatkowe % zysku, ,,bardzo mnie zniechęca nie tylko do dokonywania zakupów w tej naprawdę solidnej jakościowo sieci. Złożona przeze mnie reklamacja z pewnością nie będzie rozpatrzona pozytywnie. SMS 160 znaków, tutaj APCOA pełne wyjaśnienie 500.a Żart, w załączniku .jpg można wstawić tekst. Tylko, kto w tej firmie to potrafi lub chce odczytać. Jak się tutaj odwołać, dowieść swojej racji. Swoich zdjęć nie można dodać, bo również ograniczenia zaw. załączników .
    Chyba zostanę wyznawcą PIS-u. Pod GS lub PSS nie będzie takich zarządców sz ,,,,,,,,,,,,,ch parkingów. To wbrew mojej woli, ale ......

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.