28.05.2017/23:42

Aldik rusza z modernizacją sieci sklepów

Należąca do litewskiej Grupy Maxima sieć supermarketów Aldik rusza z modernizacją swoich sklepów. Pierwsza placówka w nowym koncepcie działa już przy ul. Bursztynowej 36 w Lublinie.

Supermarket Aldik przy ul. Bursztynowej 36 jest pilotażowym projektem nowego konceptu tej regionalnej sieci sklepów. Wprowadzone zmiany, są odpowiedzią na zgłoszone przez klientów sieci sugestie.

Firma liczy, że odświeżona kolorystyka, zmiana nawigacji w sklepie a przede wszystkim optymalizacja asortymentu, nowe kategorie produktowe np. produkty BIO, bez laktozy oraz segment produktów ze zdrową żywnością i dedykowane im strefy przyczynią się do wygodniejszych i bardziej komfortowych zakupów.

Operator zaproponował klientom katalog mięs na zamówienie, który pozwala zamówić na specjalne okazje wysokiej jakości elementy z jagnięciny, cielęciny itp.

Można się spodziewać, że firma będzie wprowadzała zmiany w kolejnych sklepach, w pierwszej kolejności obejmą one placówki działające w największych miastach regionu.

W 2016 r. przychód ze sprzedaży detalicznej działającej w Polsce sieci Aldik Nova wzrósł o 6,1% do kwoty 47,5 mln euro. Operator zarządza obecnie w naszym kraju ok. 30 supermarketami, które działają głównie w województwie lubelskim.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ:

Maxima Grupe notuje wzrost przychodów w 2016 r. Ale nie na Litwie

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.