02.09.2020/21:00

Allegro będzie premiować oferty z lepszym czasem dostawy. Serwis musi poprawić jakość obsługi

Allegro dąży do tego, aby oferta największego polskiego pośrednika sprzedaży internetowej była konkurencyjna wobec innych e-sklepów. Mnogość ofert już nie wystarcza. Teraz Allegro będzie lepiej pozycjonować produkty z czasem dostawy 1-2 dni.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • wapnuś 09.09.2020

    Guzik dostaną a nie informację. Czas dostawy i allegro to wdraża – to jakaś pomyłka. Co z tego że sprzedający napisze wysyłka natychmiast skoro firma kurierska nie przyjedzie albo dopiero za 2 dni na co sprzedający nie ma wpływu a jeszcze do tego jest oceniany przez allegro przez jakiś niepoważny algorytm. Swoją drogą ciekawe jak algorytm może przewidzieć czas dostawy. Sprzedający ma podpisaną umowę z firmą kurierską. Firma nie przyjechała po przesyłkę i co?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także