20.04.2021/09:10

Allegro bezapelacyjnie największym serwisem e-commerce w Polsce. CCC wyprzedziło eObuwie

Według wyników badania Mediapanel, które opracowały Wirtualnemedia.pl w marcu br. Allegro zanotowało 20,53 mln użytkowników. Na drugim miejscu jest należąca do Allegro porównywarka Ceneo.pl, którą odwiedziło 13,62 mln internautów. Grupa Allegro jest więc niekwestionowanym liderem e-commerce, zwłaszcza jeśli dodać do tego wynik aplikacji mobilnej Allegro, która w marcu miała 9,96 mln użytkowników.

Kolejne miejsca w rankingu zajęły mediaexpert.pl i euro.com.pl z kolejno 10 i 9 mln użytkowników. Na 5. miejscu znalazł się serwis aliexpress.com, a zaraz za nim strona internetowa Empiku. 5,8 mln użytkowników zyskała domena doz.pl. Na ósmym miejscu zestawienia znalazła się strona ccc.eu a na dziesiątym – eobuwie.com.pl. Między nimi uplasowała się strona internetowa Castoramy.

Wszystkie strony zaliczyły wzrost w porównaniu z lutym. Największy zantowało ccc.eu, którego liczba użytkowników wzrosła o 2,38 mln i pozwoliła dostać się do zestawienia.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także