14.02.2017/13:41

Alma Market ma już tylko cztery sklepy

Sieci Alma pozostały już tylko cztery sklepy w Polsce - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Popularne niegdyś delikatesy znaleźć można jedynie w Krakowie, Warszawie, Węgrzcach oraz w Sopocie. W każdym z tych miast działa pojedyncza placówka pod szyldem Alma.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pix 14.02.2017

    Alma Kraków zarządza już sklepem w modlniczce i na pilotów, prawdopodobnie będzie tez galeria Kazimierz ale nie wiadomo bo galeria kręci nosem na alme w przetargu są wegrzce i pójdą albo do spara albo do almy Kraków , Warszawa i Sopot i pozostałe lokale z meblami itp idą do upadłości chociaż pan zarnecki ma przejąć jeszcze 6 sklepów zamkniętych po przejęciu Tarnowa, pilotów i Modlniczka

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.