30.09.2020/10:38

Anwim rozwija sieć stacji paliw Moya na Podlasiu

W Białymstoku otwarto czwartą stację paliw Moya. Anwim ma już w Polsce 45 stacji własnych i 263 działających pod logo operatora.

Ten rok Anwim zamknie na ww. liczbie stacji. Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya i członek zarządu Anwim stwierdził, że firma utrzymuje pozycję lidera pod względem rozwoju, co jest dla Anwimu powodem do dumy. - Trzeci kwartał 2020 r. jest dla nas niezwykle intensywny, jeżeli chodzi o otwarcia nowych stacji MOYA. Spodziewamy się, że ten stan rzeczy nie zmieni się do końca roku – powiedział Filip Puchalski.

Nowa stacja Moya oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy ON oraz wzbogacony ON Moya Power, a także LPG. Klienci, oprócz zakupu paliwa, mogą zaopatrzyć się sklepie wielobranżowym oraz skorzystać z oferty Caffe Moya.

Operator nowej stacji liczy na klientów z ruchu lokalnego – miejskiego oraz niezmotoryzowanych, których ma przyciągnąć działający na stacji sklep. Anwim podkreśla, że zakupy można zrobić codzienne, także w niedziele niehandlowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także