19.04.2017/13:40

Anwim wprowadza na stacje Moya koncept Pizza & Caffe Moya

Firma Anwim, która zarządza obecnie ok. 140 stacjami paliw otwiera w Warszawie swoją pierwszą stację Moya i wprowadza na rynek nowy koncept gastronomiczny Pizza & Caffe Moya. Nowy koncept jest rozwinięciem dotychczasowego projektu kawiarnianego Caffe Moya.

Jak podkreśla Paweł Grzywaczewski, członek zarządu Anwim firma z uwagą obserwuje trendy i zmieniające się potrzeby naszych klientów. - Staramy się na nie odpowiadać w możliwie szerokim zakresie. Wiemy, że obecnie przekąski dostępne w ramach prowadzonych konceptów gastronomicznych, muszą być nie tylko szybkie i łatwo dostępne, ale przede wszystkim smaczne i zdrowe. Na zdrowotne aspekty oferowanych produktów zwraca teraz uwagę coraz więcej klientów. Dlatego wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, tej wiosny na wybranych stacjach rozszerzyliśmy menu Caffe Moya o smoothies, lemoniady i zapiekanki korzenne. W planach na najbliższe miesiące mamy jeszcze wprowadzenie na wybranych stacjach konceptów gastronomicznych opartych na świeżych produktach oraz pizzy – wyjaśnia Paweł Grzywaczewski. 

Na przestrzeni ostatniego roku firma bardzo mocno pracowała nad koncepcją sklepów na stacjach Moya. - Nowoczesny sklep musi zapewnić zarówno produkty pierwszej potrzeby jak i dobrą gastronomię. Ale oprócz tego naszym zdaniem sklep powinien być też miejscem przyjaznym i miłym, w którym klient chętnie usiądzie i odpocznie. Dlatego od około roku mocno akcentujemy w naszych sklepach wydzielone miejsca do wypoczynku i jedzenia – mówi członek zarządu Anwim, która należy sieć stacji Moya.

I podkreśla: - Najnowszą odsłonę naszej koncepcji sklepów pokażemy już ok. 20 kwietnia na stacji własnej w Warszawie przy ul. Ordona, jak również na stacjach w Siemianowicach Śląskich i Sosnowcu, które powinny być gotowe w czerwcu. Zapraszamy do odwiedzenia tych stacji żeby naocznie przekonać się co znaczy dla nas dobry sklep na stacji paliw.   

Moya to założona w 2009 roku, należąca do spółki Anwim ogólnopolska sieć stacji paliw, licząca obecnie prawie 140 placówek, w tym 20 stacji własnych. Stacje sieci obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklep z produktami pod własną marką, aż po myjnie i ofertę dla klientów biznesowych. Plany sieci to 250 stacji do roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki Anwim S.A. 


Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.