12.02.2020/12:12

AQR - zagraniczny fundusz inwestycyjny gra na spadek akcji Dino Polska

Firma inwestycyjna AQR zaczęła odważnie grać na spadki spółki Dino Polska. Duża ilość akcji sprzedanych na krótko została ujawniona niemal dokładnie, gdy kurs wyszedł na nowe szczyty – podaje serwis strefainwestorow.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Siła rozpędu. 15.02.2020

  Niektóre lokalizacje są zupełnie nietrafione.
  Ciekawe, jaki jest ich %? i jak one będą wpływać w przyszłości na wyniki? Dynamika otwarć musi kiedyś zacząć spadać, a wtedy, jak to w życiu, rozpocznie się zjadanie własnego ogona. Dino wybrało obszar rynku bez konkurencji, ale konkurencja nie śpi i widzimy już pierwsze np Biedronki „oko w oko” z Dino, gdzie wcześniej Dino „chodziło”, a dzisiaj ich parking świeci pustkami.

 • Pozhoga 13.02.2020

  Dlaczego demografia ma cokolwiek wywalić w małych miejscowościach ? Przynajmniej część z nich ma wzrosty mieszkańców - ludzie z miasteczek po 30-100 tys. też chcą się przenosić ,,na wieś" i to robią, widzę to w swojej wiosce bardzo wyraźnie.
  Ludności ubywa raczej w miastach typu Poznań, gdzie mieszkańcy od lat masowo uciekają ,,na wieś" przerażeni wojną z kierowcami i wszechobecnym brudem.
  Pozdrawiam,

 • Przyszłość małych miast? 12.02.2020

  Ciekaw jestem jaka jest przyszłość sieci opierającej się na małych miejscowościach w których demografia wkrótce wywali minimum 1/3 do 1/2 mieszkańców...?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.