29.09.2020/10:02

Artur Czajka z GfK Polonia prelegentem Kongresu Alkohole i Napoje 2020 [WIDEO]

Artur Czajka, strategic insights manager, GfK Polonia wygłosi prelekcję podczas Kongresu Alkohole i Napoje 2020, który już 12 października odbędzie się w hotelu Double Tree by Hilton Warsaw.

Badacz rynku w swoim wystąpieniu pt. „Konsumenci wybierają zdrowie. Trendy i zmiany na rynku napojów bezalkoholowych”, w której opowie o najistotniejszych tendencjach oraz zmianie postaw konsumenckich w kontekście napojów bezalkoholowych.

Czajka z badaniami rynku związany od  26 lat. Z wykształcenia psycholog społeczny, doświadczenie zdobywał na wszystkich szczeblach działalności badawczej - jako ankieter, badacz, konsultant, kierownik projektu, senior manager, kierownik zespołu badawczego oraz doradca strategiczny.
 
Od 1994 roku do 2004 związany z firmą CASE. W latach 2005 – 2010 roku kierował Sektorem Badań Konsumenckich w TNS OBOP. Od lipca 2010 do czerwca 2017 w firmie Nielsen. Od października 2017 do sierpnia 2018 w firmie IQS Group rozwijał sektora badań shopperowych. Obecnie Strategic Insights Manager w GfK Polonia gdzie odpowiada za łączenie różnych źródeł danych oraz doradztwo strategiczne.  Ekspert w zakresie badań zachowania polskich konsumentów i shopperów, rynku detalicznego w Polsce oraz trade marketingu. Zaangażowany w ponad 660 projektów badawczych.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie kongresalkoholeinapoje.pl.

Link do rejestracji na wydarzenie znajdziesz tutaj:
https://kongresalkoholeinapoje.pl/rejestracja/

Nie zwlekaj! Zarejestruj się do udziału w Kongresie Alkohole i Napoje 2020.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także