09.04.2020/10:48

Auchan, Carrefour i UNI Global Union jednoczą siły aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom 

Dwie spółki, zatrudniające łącznie ponad 600 tys. pracowników w branży handlowej, podpisały deklarację z UNI Global Union w sprawie środków prewencyjnych dla pracowników i konsumentów w sektorze handlu żywnością w obliczu pandemii Covid-19.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Domero 17.04.2020

  Są tak świadomi w Carrefour że dają premię , jeżeli ktoś był na zwolnieniu , urlopie, na pogrzebie , opiekował się dzieckiem przez tydzień to nie dostaje nic.
  Ponieważ mamy już końcówkę miesiąca, siedzą ludzie w pracy chorzy , bo jak teraz pójdą na l4 to 1000zł przepadnie . A my się zastanawiamy, alergia czy Covid? Zamiast dać premię proporcjonalnie do czasu jakie ktoś przepracował w tym ciężkim okresie. A nie 7 tygodni ktoś w pracy podczas epidemii i dla Carrefoura taki pracownik jest wart 0zł. Podobnie jak ci co od 2 miesięcy siedzą na zwolnieniu.
  Dali po 1-2 maski które można maksymalnie godzinę , dwie i ma starczyć do końca epidemii.

 • Lucy45 10.04.2020

  W Auchan? to z archiwum X wieści? Jak pracownik się nie zatroszczy o swoje bezpieczeństwo to nikt za niego tego nie zrobi. Firma patrzy tylko na zmniejszenie strat kosztem pracowników. Nie dbała o bezpieczeństwo BHP przed koronawirusem jak i teraz w czasie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.