07.11.2019/12:23

Auchan chce przejmować niezadowolonych franczyzobiorców innych sieci

Sieć Auchan po latach zapowiedzi wreszcie na dobre startuje z rozwojem konceptu franczyzowego. W ciągu najbliższych lat zamierza otworzyć nawet 300 sklepów w tym modelu. Głównie będą to placówki convenience, w mniejszym stopniu supermarkety, jednak Auchan nie wyklucza nawet uruchamiania franczyzowych hipermarketów, jeśli tylko znajdą się partnerzy do tego rodzaju biznesu.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Franek 07.11.2019

    Dokładnie, kolejne sklepy po Piotrze i Pawle przechodzą do Auchan szykują się tez przejścia z obecnego Spara modelu Auchan nie ma co z Pip/Spar porównywać bo to jest przepaść pod każdym względem. Zainteresowani niech sobie to poprostu zweryfikują.

  • Urszula 07.11.2019

    Wolny rynek, każdy niech zdecyduje sam a nie słucha tylko wizjonerów np z wasz sklep Spar.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.