03.04.2020/15:03

Auchan otworzy sklepy o 6.30 rano i zapewnia: Hipermarkety to najbezpieczniejsze miejsce na zakupy

Sieć Auchan Retail Polska, która zarządza w Polsce ponad 100 hiper- i supermarketami zapewnia, że duża powierzchnia sprzedaży sklepów oraz duża liczba kas pozwala obsługiwać większą liczbę klientów w tym samym czasie, przy równoczesnym zachowaniu limitów określonych w najnowszym rozporządzeniu. To zapewnia płynność sprzedaży oraz bezpieczne warunki zakupów. Jednocześnie operator poinformował, że wprowadził nowe godziny otwarcia, zapraszając klientów już od godz. 6.30 rano.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • Adamek 10.04.2020

  ~Agat Tak się pozbędą nadwyżke pracowników bez zwolnień z ich strony.

 • Agat 08.04.2020

  Auchan właśnie wspomniał o premii za kwiecień w podzięce za pracę.. Będzie to - zwiększenie obowiązków pracowników hali. Wybrane osoby (czytaj: wszyscy) z działów przemysłowych i spożywczych zostaną przeszkoleni na kasy do płatności bezgotówkowych (na razie tylko takie). Więc teraz pracownik hali będzie leciał na kasy gdy zajdzie taka potrzeba (potrzeby będą zawsze bo rezygnują w z lizingu).
  Informacja ta została poda pracownikom tak jak zwykle w tej firmie - bo wiecie: korono wirus, kryzys, nie wiadomo co będzie z pracą, będą zwolnienia, trzeba szanować pracę, gdzie indziej zwalniają, będzie bezrobocie ...

 • gija888 06.04.2020

  Tak - pewnie że tak, jeszcze brakuję żeby od 4-tej rano były czynne. Tylko kto przyjdzie do pracy? Nikogo się nie pytają, z nikim nie rozmawiają, w centrali sobie tak wymyślą a my mamy chodzić i pracować, jeszcze teraz kiedy takie czasy. Niech sobie sami przyjdą z biur pracować na sklep.

 • Kent 05.04.2020

  Tak pani dyrektor pozwoliła wpuszczać ile wlezie i zwaliła na seniora dyżurnego pewnie. Pracowników przerzuca z działów przemysłowych na działy spożywcze bo chce się ich pozbyć. Zero szacunku dla pracowników jak i klientów liczy się tylko wynik. Centrala w końcu może się obudzi i tyranie tej pani zakończy.

 • Mejk 05.04.2020

  KENT DLACZEGO NIE PISZESZ O WPUSZCZANIU WIĘCEJ OSÓB NIŻ JEST DOZWOLONE DO KOMORNIK WCZORAJ? CHĘĆ ZAROBKU JEST WIĘKSZA NIŻ ZDROWY ROZSĄDEK TAKIEJ JEDNEJ PANI.


 • Paweł 05.04.2020

  W Kielcach w Auchanie jest czysto i jest dobre powietrze. Duże odległości między regałami, dużo kas. Jeden z najlepszych supermarketów.

 • Kent 04.04.2020

  To zależy od sklepu ale fakt w niektórych sklepach (np. Komorniki) tak oszczędzają przez (kontrolera /dyrektora), Sprzęt jest z lat 90-tych dopiero się jak nie daje naprawić wymieniają na nowy. Zapchane kanalizy, brak ciepłej wody, wyłączone klimatyzacje, brak ogrzewania. itp . Jak się czyta że dbają o klienta i pracownika to jakby być z innej planety.

 • Zen 03.04.2020

  Nie ma bardziej brudnych sklepów od Auchan, wyposażenie 30letnie, zero wentylacji i przewiewu skutecznie odrzucają mnie od zakupów u nich

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.