13.10.2021/09:59

Auchan Retail Polska przyznaje pracownikom dodatkowe bony za pracę w szczycie przedświątecznym

Sieć Auchan poinformowała o przyznaniu pracownikom sklepów stacjonarnych i e-commerce dodatkowych bonów noworocznych, by zmotywować ich przed szczytem zakupowym, który tradycyjnie będzie miał miejsce w okresie przed świętami Bożego Narodzenia. Bony zakupowe otrzymają także pracownicy zatrudnieni przed na krótko przed świętami.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

14 komentarzy

 • Oddany 21.10.2021

  Dziękujemy ci nasz wspaniały Auchanie za te premie. Brawo dla zarządu za ten piękny gest wobec swoich pracowników. Docencie to wszyscy bo mogli nie dać nic a przecież tak wspaniałomyślnie pomyśleli o nas. Aha i nie martwcie się szanowna elito centralna o braki pracowników przecież ci co jeszcze są dadzą z siebie co najmniej 200% normy zwłaszcza przed świętami. Tak więc dziękujemy i nie przejmujcie się negatywnymi opiniami o was i o kochanym Auchan. Te wszystkie negatywne komentarze niech nie zakłócają waszych wspaniałego samopoczucia. Bo to nie ludzie to wilki. I na koniec żebym nie zapomniał łubu dubu...

 • Yeti 20.10.2021

  A jak to jest, że premia nie należy się np. pracownikom tzw. centrali odpowiedzialnym chociażby za kwestie cen. Grupa ledwie kilkunastu osób odpowiada za to żeby w ponad setce różnych mniejszych czy większych podmiotów Auchan wszystko w tym względzie było jak należy i zostali pominięci... Kilkanaście osób razy 700 zł to 10 tysięcy zł! Śmiechu warte. 10 tysięcy to... 2?3?% dziennego obrotu jednego tylko hipermarketu, i to takiego marnego. A przecież pamiętajmy,że te pieniądze i tak wrócą do firmy więc rzeczywisty koszt dla firmy jaki jest... Poniżej pasa. Firma z aspiracjami do bycia "najlepszym pracodawcą" dobre sobie, wszystko pięknie się prezentuje na slajdzie w prezentacji czy na plakacie.
  Jakie grupy jeszcze są wykluczone?

  Może do tego Pani Rzecznik się ustosunkuje:-)

 • Pracownik 19.10.2021

  Bo liczy się klient i zysk a nie pracownik. 700 zł za trzy miesiące bez brania zwolnienia czy urlopu na dziecko. Czyli na miesiąc trochę ponad 233 zł wychodzi. Brutto oczywiście. Tyle jesteśmy dla nich warci.

 • polak 19.10.2021

  tyle klientów chodzi po sklepach bez masek , brak reakcji osób odpowiedzialnych przy 4000 zakazeń dziennie , a premia 700 pln jest za niezawodność

 • Pracownik 19.10.2021

  Jakby tak pięknie było to by nie dawali bonów za polecenie kogoś do pracy. Pracownicy się przewijają jeden za drugim. Na stronie urzędu pracy już się ogłaszają bo nikt nie chce przyjść. Pracownik wsparcia klienta 3350 brutto na początek czyli nie wiele mniej niż starzy pracownicy.

 • Do Pracownik 17.10.2021

  Nie napisali bo to już lekko zmienia obraz "dobrego pracodawcy"...
  Niby jest, ale 1 dzień wypadnie przez pełne 3 miesiące pracy i już ucinanie..
  Swoją drogą genialna zagrywka, gdzie nagle pracownicy wszystkich sklepów hurtem na czwartek/piątek opieki wypisywali... A reszta pracowników musiała przez te 2 dni robotę wykonać w dużo mniejszym składzie...

 • Pracownica 17.10.2021

  Szanowna Pani Doroto zapomniała Pani napisać że ta premia jest tylko dlatego że nie było by komu pracować w niedzielę. firma lepiej by wyglądała wizerunkowo jak by ogłosiła że nie otwiera się w niedzielę bo szanuje swoich pracowników a tak pracownik jest tylko nr pol mam nadzieję że związki zawodowe dadzą wam popalić (nie Solidarność) słyszałam o proteście chętnie się przyłączę i na koniec jeśli są takie fajne premie i zarobki to dlaczego niema chętnych do pracy i firma premiuje za tak zwane polecenie do pracy pozdrawiam

 • Pracownik 17.10.2021

  Tylko dlaczego nie napisaliście że za wzięcie urlopu na żądanie czy opieki nad dzieckiem bony są pomniejszane. Za jeden dzień nieobecności bony mniejsze o 200zł za dwa dni nieobecności mniejsze o 300zł a za trzy dni mniejsze o 350zł?

 • Pracownik 17.10.2021

  Tylko dlaczego nie napisali że za wzięcie urlopu na żądanie czy opieki nad dzieckiem jest zabierane z bonów 200zł za jeden dzień nieobecności za dwa dni nieobecności 300zł a za trzy dni nieobecności 350zł?

 • Pracownik 17.10.2021

  Tylko dlaczego nie napisali że za wzięcie urlopu na żądanie czy opieki nad dzieckiem jest zabierane z bonów 200zł za jeden dzień nieobecności za dwa dni nieobecności 300zł a za trzy dni nieobecności 350zł?

 • Ja 17.10.2021

  Tylko dlaczego nie napisali że za wzięcie urlopu na żądanie czy opieki nad dzieckiem jest zabierane z bonów 200zł za jeden dzień nieobecności za dwa dni nieobecności 300zł a za trzy dni nieobecności 350zł?

 • Wqrw... 16.10.2021

  Do Dorota:
  Dziękuję za odpowiedź dotyczącą środków przeznaczonych na bony.
  Komentując drugą kwestię - zasady reżimu sanitarnego to całkowita abstrakcja w Auchan. Podczas gdy pracownicy działów handlowych pracowali rotacyjnie (przez ponad rok), administracja, kasy, ochrona i oczywiście dyrektor pracowali "swoim starym" rytmem... Druga sprawa - imprezy integracyjnej nie można było zorganizować nawet gdy liczba zakażeń w całej Polsce oscylowała między 20-30 osób, natomiast dzisiaj gdy jest 2000 lub już prawie 3000 to można organizować zebrania całej kadry zarządzającej w ciasnym pomieszczeniu lub spotkania dyrektorów, kontrolerów itd. z kilku różnych sklepów.
  P.S.
  Tak, na pewno na takim spotkaniu nikt z nikim nie wita się uściskiem dłoni, oczywiście też każdy ma maseczkę założoną na ustach i nosie przez cały czas trwania spotkania :)

 • Rzecznik Auchan Dorota Patejko 13.10.2021

  W odpowiedzi na komentarz osoby pod pseudo Wqrw ...
  informuję, że dodatkowe bony noworoczne są wydawane ze środków obrotowych Pracodawcy, a nie z ZFŚS. Proszę również zauważyć, że brak integracji podczas pandemii wynikał z zasad reżimu sanitarnego, a nie z braku chęci organizacji takowej. Wiele placówek w okresie letnim organizowało już integrację na świeżym powietrzu - dla zdrowia :)
  Pozdrawiam
  Dorota Patejko
  Rzecznik Auchan

 • Wqrw... 13.10.2021

  Ależ pięknie sponsorowany artykuł... Informacja o bonach noworocznych a na końcu coś o wolontariacie...
  Świetnie. Ważne, żeby pracownik pamiętał, że te bony nie są "od firmy" tylko z jego własnych składek na zfśs i dostanie te bony tylko i wyłącznie dlatego, że przez pandemię nie było żadnych imprez integracyjnych i zostało w puli, którą trzeba wykorzystać... Wiadomo, firma będzie mówić, że to "Auchan dał pracownikom, za ich ciężką pracę"
  Żałosne zagrywki...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.