30.06.2020/11:11

Auchan tnie ceny 6 tys. produktów, podobnie jak zrobiły to Biedronka czy Lidl

Ponad 6 tys. produktów z różnych kategorii, znajdujących się w obecnej ofercie Auchan Retail Polska, zostanie objętych obniżką cen z dniem 1 lipca br. Będą to produkty, na które od tego dnia zaczną obowiązywać niższe stawki podatkowe, zgodnie z wprowadzoną w Polsce nową matrycą VAT. Ceny produktów zostaną obniżone o pełną wartość niższej stawki podatkowej.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Hannibal 01.07.2020

    To cięcie cen to jakieś nieporozumienie, cena netto zostaje taka sam, sprzedawca tylko aktualizuje VAT np z 8 na 5 procent albo z 8 na 23 procent, bo nie zawsze VAT się obniża, w wielu przypadkach jest wyższy. Gdzie tu jest cięcie cen ?

  • Alojzy 01.07.2020

    wczoraj robiłem zakupy w Auchan Mikołów - jeśli to miała być "obniżka" cen, to ja jestem łódka. Jabłka - ponad 6 zł, sery - od 21 zł/kg, wędliny - (słabej jakości) od 24 zł/kg, ogólnie za przykrycie dna w koszu zapłaciłem 270 zł. Masakra.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.