09.09.2016/09:44

Auchan udostępnia za darmo w swoim centrum handlowym przestrzeń do pracy

Klienci Centrum Handlowego Auchan w Bydgoszczy od 6 września korzystać mogą bezpłatnie z biura o nazwie "Współpracownia". Przestrzeń do pracy wyodrębniona została specjalnie z myślą o mikroprzedsiębiorcach, freelancerach i wszystkich innych osobach, które podczas pobytu w centrum potrzebują miejsca, w którym mogłyby w spokoju popracować.

Korzystający z biura mają do dyspozycji biurka, pomieszczenie do pracy w ciszy (wydzielone szkłem) oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Powierzchnia "Współpracowni" znajdującej się w CH Auchan Bydgoszcz to 48 mkw. Z biura korzystać można bezpłatnie w godzinach otwarcia galerii handlowej

Idea wspólnej pracy osób niezatrudnionych w tej samej firmie narodziła się w Stanach Zjednoczonych i określa przestrzeń do pracy skupiającą osoby niezatrudnione przez tę samą firmę. Taka forma pracy jest popularna na całym świecie. Najwięcej tego typu biur znajduje się w USA, Niemczech, Hiszpanii czy Włoszech. Coraz więcej powstaje ich również w Polsce.

- Stworzyliśmy "Współpracownię" z myślą o osobach, które poszukują wygodnego miejsca do pracy z dostępem do internetu oraz o tych, którzy pojawiają się w naszej galerii handlowej w celach biznesowych. Mamy nadzieję, że ta przestrzeń będzie cieszyła się zainteresowaniem i stanie się miejscem rozwoju wielu kontaktów biznesowych – komentuje Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

CH Auchan Bydgoszcz zlokalizowane jest przy ul. Rejewskiego 3. Oferta galerii handlowej to ponad 40 sklepów, punktów usługowych oraz restauracji. Bydgoski obiekt powstał w 2001 r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.