23.08.2018/13:46

Auchan we Włoszech dostarcza produkty rowerem

Zakupy klienci hipermarketu Auchan we włoskim Bergamo od teraz będą im dostarczane rowerami i skuterami elektrycznymi. To wspólna inicjatywa Auchan Retail Italy i startupu Take My Thing.

Klienci, którzy mieszkają w promieniu trzech kilometrów od sklepu, otrzymują dostawę w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Mają oni dostęp do 5000 produktów. Minimalna wartość zamówienia wynosi 5 euro i jest oferowana w każdy dzień roboczy od 10:30 do 21:30 oraz w niedziele od 11:30 do 20:30 . Według serwisu www.esmmagazine.com, usługa wkrótce zostanie rozszerzona na inne, duże miasta północnych Włoch, gdzie obecny jest Auchan.

Auchan to francuska sieć hipermarketów założona w 1961 roku. Prowadzi działalność w krajach Europy Zachodniej, Środkowo-Wschodniej, a także Azji. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.